sobota, 19 marca 2016

RKantor, czyli kantor dla wymagających

Korzystna wymiana walut to temat rzeka. Warto jest wybrać najlepszy podmiot, który zagwarantuje nam sprawne oraz korzystne warunki wymiany. Do takich graczy na rynku należy RKantor.com. Jest to internetowy kantor powiązany z Raiffeisen Polbank.

Co wyróżnia RKantor?
Ogromną zaletą tego serwisu jest brak konieczności posiadania osobnego konta walutowego. Wymieniane środki możemy np. otrzymać (za darmo!) w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank.
Są też inne ciekawe sposoby takie jak: kody SMS umożliwiające wypłatę gotówki w bankomatach Euronetu, a  także opcja kuriera Inpost, który dostarczy nam gotówkę wprost do domu. Standardowo nie zabrakło również możliwości przelewu na nasze konto walutowe w banku.
Darmowe są przelewy do 10 największych banków - Wymiana walut - ceny


RKantor.com obsługuje 5 walut:
- EUR – Euro,
- GBP – Funt szterling,
- CHF – Frank szwajcarskie,
- USD – Dolar amerykańskie,
- PLN – Polski złoty.

System punktowy RKantor
Ciekawym rozwiązaniem wprowadzonym w RKantorze jest wprowadzenie specjalnego systemu punktowego, który wynagradza klientów za aktywność.

Punkty gromadzimy:
- poprzez sam fakt rejestracji w kantorze
Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się poprzez polecenie innego klienta kantoru otrzyma aż 1000 punktów na wymianę walut po kursie średnim bez spreadu!
- wymieniając walutę
Kupując lub sprzedając walutę w kantorze otrzymujemy punkty za daną transakcję zgodnie z przelicznikiem 10 jednostek dowolnej waluty = 1 punkt.
- polecając kantor znajomym 

Każdy punkt w systemie punktowym Rkantor umożliwia wymianę dowolnej 1 jednostki walutowej po kursie średnim bez spreadu.

Rejestracja w RKantor
Proces rejestracji przebiega bardzo sprawnie, wystarczy zarejstrować się na stronie internetowej kantoru (potrzebujemy dokument tożsamości, telefon komórkowy oraz dostęp do naszego dotychczasowego rachunku bankowego). Poprawność naszych danych potwierdzamy przelewem weryfikującym.

Życzymy niskich spreadów!
Ekipa, okazyjny.net

3 komentarze:

 1. Rkantor to ciekawa propozycja na rynku, jednak sam najczęściej korzystam z kalkulatorów zamieszczonych na porównywarkach, aby znaleźć najtańszy e-kantor. Jeden z nich znajdziecie na stronie http://strefawalut.pl/ , która gromadzi najlepsze i najbezpieczniejsze kantory dostępne w sieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, co do porównywarek to musicie uważać. W większości przypadków to serwisy, które za obecność kantorów biorą kasę. Mieszają kantory z giełdami walutowymi. Podają do porównania kurs promocyjny lub nie uwzględniają prowizji, która często wynosi w przeliczeniu 1 grosz.
   Wydaje mi się, że Rkantor.com to jednak aktualnie najtańszy z regulowanych (licencja KNF) kantorów wymiany walut. Do tego ma ciekawe usprawnienia: wypłata gotówki (testowałem), przelewy. Są bardzo szybcy. Cała transakcja w 10 min. Polecam

   Usuń
 2. Czy za pomocą tego serwisu można przelewać pieniądze z konta zagranicznego na polskie?

  OdpowiedzUsuń