wtorek, 14 lipca 2015

Tablet, smartfon lub smartwatch Samsung do Karty Kredytowej!

Kolejna okazja aby stać się posiadaczem karty kredytowej od Citi Handlowy. Tym razem sami możemy wybrać nagrodę jaką wraz z kartą otrzymamy, a jest w czym przebierać. Do wyboru mamy:
 • tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, 
 • telefon Samsung Galaxy J1 ,
 • zegarek Samsung Galaxy Gear Fit.

Standardowo promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej w Citi Handlowy. Jeżeli nie spełniasz warunków promocji warto namówić domowników. Kolejny elektroniczny gadżet zawsze się przyda!

Kto może ubiegać się o kartę?
Podstawowe wymagania:
- wiek - minimum 21 lat,
- dochód netto - minimum 1200 zł,
- zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce.

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą:
- wiek min. 25 lat,
- działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jak otrzymać kartę?
Aby wziąć udział w promocji należy odwiedzić specjalną stronę internetową banku oraz zostawić swoje dane kontaktowe. Następnie przeprowadzić z konsultantem rozmowę telefoniczną podczas której zweryfikowane zostaną nasze dane oraz ustalimy sposób okazania naszych dokumentów potwierdzających dochody.


Warunki promocji
Samo uzyskanie karty kredytowej od banku oczywiście nie skutkuje otrzymaniem nagrody. Aby ją posiąść należy w przeciągu 30 dni od dnia podpisania umowy przez bank wykonać płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł. Ponadto należy minimum raz zalogować się Citi Online - panelu bankowości internetowej banku. Wymagania te dla przeciętnego Kowalskiego są banalnie łatwe!

Jeżeli spełnimy regulaminowe warunki promocji otrzymamy stosowną informację na naszą skrzynkę mailową. Natomiast nagrodę dostarczy nam kurier w ciągu 30 dni.


Opłaty związane z kartą
Karta kredytowa od Citi Handlowy kosztuje 18 zł miesięcznie. Jednak dzięki programowi lojalnościowemu banku pierwsze 2 miesiące jej użytkowania mogą być darmowe. Na start otrzymujemy aż 1000 pkt lojalnościowych, które w ten oto sposób możemy spożytkować. [500pkt = 1 darmowy miesiąc korzystania z karty]

Automatycznie każda karta od Citi Handlowy posiada aktywną usługę CitiPhone, która umożliwia dostęp do specjalnej infolinii banku. Na szczęście usługę można bez problemu wyłączyć w panelu internetowym karty.  


Całkowity brak lojalek!
W regulaminie promocji brak jest zapisów lojalnościowych. Z karty możemy zrezygnować w każdej chwili. Oczywiście aby otrzymać nagrodę należy w dniu otrzymania maila informującego o spełnieniu warunków promocji nadal być posiadaczem KK banku. 

Zachęcamy do aktywnego korzystania z promowanych przez banki usług. Karta Kredytowa od Citi Handlowy to dobry wybór, szczególnie mając na uwadze dodatkowe korzyści.

Promocja dobiegła końca!

7 komentarzy:

 1. Citi jak zawsze na poziomie, warto skorzystać jak ktoś jeszcze jest świeży u nich :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja próbowałem 2 razy zostać ich klientem jednak bez skutecznie .... i tak się zastanawiam mam firmę od 2006 wpływy na konto w granicach 4k (zusy, us płatny w terminie) i dlaczego nie dadzą mi tej karty to ja nie wiem ...

  OdpowiedzUsuń
 3. A jeśli chodzi o to zatrudnienie to obojętnie jaka umowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank akceptuje również umowy cywilne, wszystko zależy od zarobków

   Usuń
 4. Citi jak zwykle w formie :) Jednak szkoda, że tylko dla nowych..

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń