wtorek, 6 października 2015

50 zł i lokata 4% w nowej promocji Comperii i Euro Banku!

Powraca dobrze znana akcja promocyjna Comperia Bonus. Tym razem partnerem portalu finansowego będzie Euro Bank.

W tej odsłonie okazji możemy zyskać 50 zł oraz otworzyć bardzo dobrze oprocentowaną lokatę.
Promocja Comperia Bonus 4 trwa od 6.10.2015 r. do 31.10.2015 r.

Rejestracja udziału w promocji
Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na stronie promocyjnej do 31.10.2015 r. podając imię, nazwisko, telefon i adres e-mail. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny w celu potwierdzenia rejestracji.

Uwaga: Po dokonaniu aktywacji należy udzielić zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej dla Comperia.pl i zawnioskować o otwarcie konta w pakiecie Active lub Prestige.


Kto może skorzystać z okazji:
Uczestnikiem Promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji: nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem konta, nie miała zawartej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Euro Banku.

Szczegółowe warunki promocji:
- w czasie trwania akcji należy zawrzeć z Bankiem umowę o prowadzenie konta w pakiecie Active lub Prestige poprzez specjalną stronę promocyjną Comperiabonus
-w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy należy założyć jedną z dwóch lokat:
   * 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 PLN do 10 000 PLN lub 
   * 3% na 3 miesiące w kwocie od 10 000 PLN do 50 000 PLN 
- ostatnim wymogiem jest płatność kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł do 30.11.2015r., 

Nagrodę (50 zł) otrzymamy od Comperii do 31.12.2015 r. 


Możliwość odnowienia promocyjnej lokaty w późniejszym czasie
Warunkiem odnowienia lokaty o promocyjnym oprocentowaniu jest przelew dochodu z tyt. umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wys. min. 500 zł na konto, z którym powiązana jest Lokata na dobry start, lub wykonanie 9 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 600 zł kartami płatniczymi wydanymi do konta, w terminie określonym w Regulaminie promocji "Lokata na dobry start”.Kwestie lojalnościowe
Oczywiście do czasu wypłaty premii musimy posiadać aktywny rachunek bankowy. Inaczej nie otrzymamy gwarantowanego bonusu. Nie ma wymogu natomiast aby utrzymywać aktywną kartę debetową do konta oraz lokatę.
Załączniki:
- Tabela opłat i prowizji konta [1]

Aktualizacja:
Organizatorzy akcji uprościli promocję! Zrezygnowano z konieczności wydania aż 400 zł kartą. Aby otrzymać gwarantowane 50 zł wystarczy założyć konto oraz lokatę na min. 200 zł. !!

2 komentarze:

  1. Bywały lepsze akcje ComperiiBonus. Ale jak ktoś jest świeży dla Euro Banku to można skorzystać, zawsze 5dych i odsetki

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że zmienili zasady (brak operacji kartą). Teraz można skorzystać :)

    OdpowiedzUsuń