sobota, 24 września 2016

Gazetki promocyjne w sieci - najlepszy agregator

Żyjemy nie tylko w wirtualnym świecie, warto więc śledzić promocje również w lokalnych sklepach i marketach, Dla ułatwienia sobie zadania możemy skorzystać z agregatorów ulotek promocyjnych. Jednym z nich jest serwis gazetkapromocyjna.

Portal ten gromadzi i prezentuje aktualne oferty największych sieci handlowych w postaci popularnych gazetek. W serwisie znajdziemy promocje nie tylko artykułów spożywczych ale również sprzętu rtv agd, drogerii oraz wielu innych. Zasięg publikowanych ofert obejmuje całą Polskę. Obecnie prezentowany jest asortyment ponad 40 sieci handlowych. Dzięki codziennej aktualizacji możemy być na bieżąco z promocjami.
Oto niektóre sklepy prezentowane w serwisie:
Aby nie przeoczyć kolejnych promocji polecam zapisanie się do newslettera. Dzięki temu na bieżąco będziemy informowani o nowych gazetkach. Osobiście sam korzystam z tego rozwiązania i nie muszę pamiętać o regularnym sprawdzaniu przecenionych ofert. 

GazetaPromocyjna publikuje również tematyczne podsumowania promocji. W taki sposób otrzymujemy np. zestawienia przecen na dzień dziecka, czy też wykaz specjalnych ofert na prezenty komunijne.

Nie tylko gazetki..
Portal agreguje również kupony rabatowe z wielu segmentów rynku: moda, biżuteria, elektronika, dom i ogród, zdrowie, książki i gry, finanse, artykuły spożywcze oraz gastronomia,

Aby uzyskać kupon wystarczy kliknąć na interesującą nas ofertę i automatycznie zostaniemy przeniesieni na stronę internetową sklepu bądź też otrzymamy kod rabatowy.

GazetaPromocyjna jest ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących promocji w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Warto poświęcić chwilę aby zaoszczędzić kilka bądź też kilkadziesiąt złotych.


4 komentarze:

 1. Niestety brak jest aplikacji mobilnej tej strony - ułatwiłoby to przeglądanie promocji

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa, zastanawiam się tylko, czy taka ilość promocji nie będzie zachęcać do nadmiernego konsumpcjonizmu, a tym samym nie będzie oddalać od celu oszczędzania

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog :)
  poszukiwacze-okazji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam, że ciekawsza strona bardziej dokładna i ma dobrą wyszukiwarke www.alleceny.pl, gazetki promocyjne, lidl, biedronka, nonfood - takie jest moje zdanie

  OdpowiedzUsuń