wtorek, 15 maja 2018

500 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej

Citibank zaprezentował kolejną ciekawą promocję swojej karty kredytowej. W tym przypadku z oferty skorzystać mogą również osoby które wcześniej posiadały ten produkt bankowy. Zdobyć można aż 500 zł w formie voucherów do sklepu Biedronka!

Jak skorzystać z promocji?
Aby zgłosić się do udziału w promocji należy wypełnić krótki wniosek na stronie banku, następnie przeprowadzić rozmowę z konsultantem Citi Banku i dostarczyć odpowiednie dokumenty (kurierem lub mailem wg dyspozycji banku).

Kto może skorzystać z okazji?
Aby skorzystać z oferty należy być osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017.
Pozostałe wymogi to:
- wiek - minimum 21 lat,
- dochód netto,
-  minimum 1200 zł,
- zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla osób prowadzących działalność to:
- min. wiek 25 lat,
- działalność gospodarcza min. 2 lata.

Przypominamy o konieczności wyrażenia zgody marketingowej i na wysłanie informacji handlowych.

Warunki promocji:
Po podpisaniu umowy o kartę musimy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku (nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy). 

Bon do "Biedronki"
Citi Bank przyzna voucher o wartości 50 zł za każdy miesiąc, w którym dokonamy płatność kartą na kwotę min. 1000 zł.
Max. 10 miesięcy po 50 zł, czyli 500 zł!

Voucher otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej. Ważność bonu wynosi 6 miesięcy. Ze spożytkowaniem kuponu nie ma problemów, wystarczy okazać kod podczas zakupów. 

Tak wygląda wiadomość z voucherem:


Przypominamy o innej promocji karty kredytowej Citi Banku, gdzie zyskać 300 zł w gotówce wykonując za transakcji na dowolne kwoty - szczegółowy opis promocji.

Karta Kredytowa Citi Simplicity
W rozmowie telefonicznej konsultant banku może zaproponować różne karty dostępne w ofercie banku. Redakcja okazyjny.net rekomenduje Kartę Kredytową Citi Simplicity, gdyż ona jako jedyna jest  bezwarunkowo darmowa. Bez opłaty rocznej za kartę. Bez opłaty za powiadomienia SMS.


Warto zauważyć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%. Jednak spłacając kartę w okresie bezodsetkowym nie ponosimy żadnych kosztów i oddajemy wyłącznie tyle ile wydaliśmy z karty.

Promocja zakończona!

1 komentarz:

  1. Ciągle to samo, Citi nie ma pomysłu na nowe promocje

    OdpowiedzUsuń