piątek, 23 sierpnia 2019

Karta kredytowa z voucherem 400 zł Allegro

Pojawiła się kolejna edycja akcji Citibanku, która promuje kartę kredytową Simplicity. Uczestnicząc w promocji za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity możemy otrzymać e-voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na portalu Allegro! 

Kto może skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z akcji promocyjnej należy być nowym klientem banku, tj. od 1.01.2018 r. nie posiadać karty kredytowej od Citi Banku. 

Ponadto należy spełnić wymogi dot. wysokości wynagrodzenia:
- dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; 
- dla osób prowadzących d.g. - działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak złożyć wniosek?
Wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. Bank poprosi nas o przedstawienie dokumentów potwierdzających nasze dochody.

Czas trwania akcji
Na chwilę obecną akcja promocyjna obowiązuje do 13.12.2019 r. Jednak promocję w każdej chwili bank może zakończyć. Zapewne istnieje ograniczona pula nagród. 

Warunki otrzymania nagrody
Należy spełnić dwa warunki: 
- zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku 
- wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1500 zł. nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. 


Nagroda: voucher 400 zł Allegro
Informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni bank wyślę voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.  
Voucher ważny jest 12 miesięcy i można wykorzystać go tylko raz – w jednej transakcji.

Więcej o karcie Citibanku
Karta Citi Simplicity jest darmowa (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Warto zauważyć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania karty wynosi 10,47%. Jednak spłacając kartę w okresie bezodsetkowym nie ponosimy żadnych kosztów i oddajemy wyłącznie tyle ile wydaliśmy z karty.

Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami.

1 komentarz:

  1. Szkoda tylko, że większość łowców promocji na już kartę w Citi..

    OdpowiedzUsuń