Rekin Finansów

Zarządzanie finansami domowymi i umiejętne korzystanie z ofert instytucji finansowych stało się dość popularnym tematem. Co kilka miesięcy natrafiam na kolejne serwisy opisujące niuanse tej branży. Tym razem dotarłem do Rekina Finansów. 

Jest to blog prowadzony przez Szymona Ziembe. Na łamach serwisu opisywane są nie tylko najpopularniejsze promocje bankowe, ale również można znaleźć specjalistyczne fachowe artykuły np. o windykacji alimentów, czy też sytuacji gospodarczej kraju. Wszystko napisane bardzo konkretnie i zrozumiałym językiem. 

Aktualne zestawienie promocji bankowych na blogu "Rekin Finansów"
Blog posiada już swoją markę. Stronę odwiedziło 1,7 mln czytelników przez pierwsze 2 lata jego funkcjonowania, ponad 10 000 osób śledzi serwis na bieżąco.

Opisane promocje bankowe na Rekin Finansów umożliwiają szybkie zapoznanie się z ofertą finansową banków. Na stronie znajduje się zestawienie aktualnych promocji wraz z odnośnikami do ich szczegółowego opisu. Autor zapewnia, że przedstawiane są wyłącznie sprawdzone oferty rzetelnych podmiotów finansowych. 

Rekin finansowy jest obowiązkową pozycją dla wszelkich wielbicieli promocji i okazji bankowych. Często uaktualniany serwis zapewni nam, że nie przegapimy żadnej okazji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz