wtorek, 9 października 2012

Pokaż mi siebie dam Ci parę złotych

Witajcie Moi Czytelnicy
Dziś opowiem Wam o ankietach internetowych, a właściwie ankietach konsumenckich, za pomocą których możemy zarobić parę złotych.
Jednak nie liczmy na 'kokosy', mówimy tutaj o kwotach rzędu 10-20 zł miesięcznie, oczywiście przy minimalnym nakładzie czasowym. Powiedzmy 20 min tygodniowo.

Ale zacznijmy od początku Sknerusy Moje:
Cały 'myk' polega na tym, jak już wspomniałem w tytule notki, że obnażamy się przed firmami z naszych preferencji, poczynań konsumenckich. Zgromadzone dane wykorzystane są przez różne podmioty. Oczywiście wszelkie dane osobowe są chronione, a podmioty zlecające ankietę nie mają dostępu do Naszych danych szczegółowych.
Ankiety otrzymujemy co kilkanaście dni. Osobiście będąc w około 5 firmach, które są wiodące na rynku polskim w dziedzinie badań konsumenckich (ankietowych) otrzymuje około 3 ankiet tygodniowo. Oczywiście do wielu później się nie zakwalifikowuje, ale nawet jeżeli po paru pytaniach system Nas odrzuci otrzymujemy parę groszy.

Jakie to są pytania?
Są to pytania dotyczące naszych zakupów, usług z jakich korzystamy. Często mamy do obejrzenie różne reklamy, które musimy ocenić bądź też opisać nasze wrażenia.

Pytanie ile mogę dorobić?
Cena za wypełnienie ankiety kształtuje się w granicach 1,5-8 zł.
Zgromadzone środki możemy przelać na nasze konto bankowe bądź też wymienić na doładowania prepaid telefonów komórkowych.
Czyli miesięcznie możemy dorobić około 20-40 zł. 

Co to za firmy?
Oczywiście jest wiele firm. Ja mogę polecić, te w których aktywnie uczestniczę, są to firmy w 100% wypłacalne. Z większości otrzymałem już parę groszy.

Ja zarejestrowany jestem w:

Właśnie pisząc tę notkę zorientowałem się, że mogę już wypłacić swoje 50 PLNów z cenneopinie.pl ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz