piątek, 31 stycznia 2014

Koniec Cashback od AliorSyncNiestety wszystko co dobre szybko się kończy.
Aktywni użytkownicy Sync do tej pory mogli za zakupy w sieci odzyskać nawet 200 zł rocznie.

Jednak w dniu wczorajszym klienci Alior Sync otrzymali następującego maila:

Szanowni Państwo,informujemy, że od 1 kwietnia 2014 r. zmieniają się warunki korzystania z produktów Alior Sync.
Zmiany wprowadzane w "Taryfie Opłat i Prowizji Alior Sync" oraz "Regulaminie obsługi produktów Alior Sync" związane są z nowelizacją Ustawy o usługach płatniczych, która weszła w życie 1 stycznia 2014 r., i która znacząco ogranicza maksymalną stawkę opłaty interchange (dotychczas pokrywającej istotną część ponoszonych przez bank kosztów obsługi transakcji kartowych).
31 marca 2014 r. zakończy się program premiujący internetowe zakupy dokonywane kartami debetowymi i kredytowymi oraz za pośrednictwem usługi "Płacę z Alior Sync" (Cashback). Wycofanie programu pozwoli na utrzymanie atrakcyjnych warunków prowadzenia Konta osobistego w Alior Sync, które pozostanie jedynym kontem na rynku oferującym bezwarunkowe "0 zł" za: prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz krajowe przelewy internetowe (w złotych), w tym 10 przelewów natychmiastowych.
...
Jednocześnie informujemy, że trwają prace nad wprowadzeniem nowości w ofercie, o których poinformujemy Państwa niebawem.
...
Z poważaniem,
Zespół Alior Sync


Tak więc jeszcze tylko przez dwa miesiące mamy możliwość korzystania ze zwrotu 5% transakcji internetowych.

Nasuwa się myśl: Żegnaj okazjo..


2 komentarze:

 1. czemu nic nie napiszecie o możliwości oszczędzania za pomocą serwisu podobnego do alegro - http://www.lekkikoszyk.pl/klient ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej podobnego do kartaplus.pl ;)
   przyjrzę się stronie, dzięki za 'donos'

   pozdrawiam!

   Usuń