wtorek, 4 lutego 2014

Cyfrowa eGazeta Wyborcza na 30 dni za 0,99 zł

Gazeta wyborcza zaskoczyła swoich e-czytelników. Od dnia dzisiejszego każdy może czytać zaledwie 10 artykułów bezpłatnie. Dalszy dostęp wymaga zakupu odpowiedniego abonamentu.


Lecz na osłodę Agora przygotowała ofertę specjalną. Pierwszy miesiąc wybranego przez Nas abonamentu jest w okazyjnej cenie 0,99 zł. W tym otrzymujemy dostęp do e-wydania papierowej gazety.
Rezygnacja z usługi możliwa jest w każdej chwili.

Wybierając najbogatszy pakiet dostępu uzyskujemy między innymi:
  • Nieograniczony dostęp do artykułów w serwisach wyborcza.pl (w tym Duży Format, Wysokie Obcasy, Magazyn Świąteczny, Ale Historia), wyborcza.biz, Sport Ekstra i 22 serwisach lokalnych
  • Gazeta Wyborcza na dowolne czytniki i w formacie PDF
  • Aplikacje Gazety Wyborczej na iPhone'a i iPada
  • Dodatkowo w aplikacjach:
  • Wysokie Obcasy Extra
  • i Książki. Magazyn do czytania
...i to wszystko za niecałe 1 zł.


Warto przy zakupie Pakietu zrezygnować z płatności kartą. Wtedy nawet gdy zapomnimy o rezygnacji z abonamentu nie poniesiemy kosztu opłacenia dodatkowego miesiąca dostępu do treści.Aktualizacja:
Pobrać e-wydanie można w dwojaki sposób:

1. W serwisie publio.pl - należy połączyć kontro prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej z kontem w publio.pl, instrukcja znajduje się https://www.publio.pl/klient/piano-start.html. Po połączeniu kont należy wybrać odpowiednie wydanie oraz format pdf.

2. W nowej wersji aplikacji ”Gazety Wyborczej” dostęp do PDF-ów będzie możliwy tylko na iPadzie. Aby skorzystać z tej funkcji, należy wysunąć dolną belkę w aplikacji i dotknąć ikonki „PDF”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz