czwartek, 8 maja 2014

Płatne ankiety z Myiyo - weryfikujemy wypłacalność

Kolejny wpis z cyklu "Wypełnianie ankiet internetowych sposobem na dorabianie". Tym razem prześwietlimy serwis Myiyo
Myiyo jest prostym portalem, gdzie zarabiamy kilka złotych poprzez wypełnianie ankiet konsumenckich. Za wypełnienie jednej ankiety możemy się spodziewać wynagrodzenia rzędu  3-5 zł.
Ankiety są zróżnicowane tematycznie. Za wypełnienie ankiety w przypadku myiyo otrzymamy punkty, które po uzbieraniu minimum (dwudziestu tysięcy punktów) możemy wymienić na realną gotówkę i zlecić wypłatę na konto Paypal.


Po ponad rocznym członkostwie w Myiyo udało mi się zgromadzić 22600 punktów, czyli równowartość 94 zł.
Zlecenie wypłaty zgłosiłem 11 kwietnia. Planowany przelew miał nastąpić na początku maja. Jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem mojego wynagrodzenia.


Mam nadzieje, że ten przestój jest spowodowany wyłącznie długim majowym weekendem. W sieci można znaleźć kilka dowód wypłacalności tego portalu. Jest to wschodząca firma, rozwijająca się głównie na wschodnich rynkach tak więc brak płynności finansowej również może się jej przytrafić.


 Jeżeli również chcesz dołączyć do grona ankieterów Myiyo zarejestruj się.


Z 2 tygodniowym opóźnieniem przelew został zrealizowany!

Oto dowód:

12 komentarzy:

 1. Kilka dni temu założyłam konta w dwóch portalach pozwalających na zarabianie właśnie dzięki ankietom.
  Parafrazując starą reklamę: "z pewną taka nieśmiałością" ;)
  Mam nadzieję, że z opóźnieniem, czy bez (wolałabym jednak bez ;) - po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów do wypłaty jednak dojdzie, bo choć samo ankietowanie nie zajmuje jednak czasu, to prawda jest taka, że robię to - jak zapewne większość osób - wyłącznie dla pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy robimy to dla jakiś profitów :)
   Obu stronna korzyść. Marki mają wiedzę, my parę groszy.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwaga, lecą w c...! Dopiero po wypełnieniu ankiety i poświęconym czasie komunikat: Niestety nie pasujesz do grupy docelowej dla tego badania lub twoje uczestnictwo zostało odrzucone, ponieważ system bezpieczeństwa przypuszcza, że już brałeś w nim udział!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. w myiyo jestem od 2013 r. do stycznia 2016 roku (3 lata) nazbierałem nieco ponad 80 zł, do pełnej wypłaty brakuje mi jeszcze z dwóch ankiet - w 2014 r. ankiet było 4, w 2015 r. 6 mam więc na co czekać, ogólnie jak nie rozruszają ankiet nie ma co dawać im swoich danych, bo chyba z tego żyją. Dzisiaj już bym się tam nie rejestrował, uważam, że ze strony w ciągu roku można zarobić około 100 zł,

  OdpowiedzUsuń
 5. pisząc strony miałem na myśli inne serwisy internetowe

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie.Czy za samo posiadanie konta na paypal trzeba płacić(gdyby np.nie było żadnych wpływów z ankiet np.2miesiące)?Czy koniecznie trzeba go łączyć w jakikolwiek sposób ze swoim kontem bankowym?(Przepraszam,że trochę tak zawile to wszystko napisałam,ale rozważam założenie konta na miyyo,ale nie wiem co i jak dokładnie z tym paypal a na ich stronie regulamin też zawile jest troche napisany :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie konta jest w pełni darmowe, nie trzeba również podpinać konta pod kartę debetową ani w inny sposób wiązać z naszym kontem bankowym.

   Usuń
 7. Rok czekać na ok 100 zł hahahahaaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za 1-2 ankietę w miesiącu to myślę, że sporo ;)

   Usuń
 8. Beznadziejne! Nie polecam, nim zdobęde sto złotych to osiwieje, ankiet zdecydowanie mało co tydzień lub nawet dłużej, poza tym coś naciśniesz i zaraz odrzuca, że brałeś udział albo nie pasuje do kryteriów. Żenada. Nie polecam!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. taki komentarz już widziałem na innym portalu, kopiuj wklej czy troll

  OdpowiedzUsuń