czwartek, 25 września 2014

Odbieraj pieniądze za zakupy - cash back od Żbika

Co ma wspólnego Żbik i okazje?

Teraz już ma! Okazuje się, że ten drapieżny ssak z rodziny kotowatych reprezentuje aplikację Kupony Żbik, dzięki której możemy zyskać zwrot części kosztów poniesionych na zakup konkretnych produktów.

Dobrze znamy takie promocje, lecz kupony od żbika są odmienne za sprawą jednej kluczowej cechy - cash bach przysługuje nam niezależnie od sieci handlowych.

Gdy pobierzemy już aplikację mobilną z marketu wybieramy produkty, które są objęte promocją i następnie udajemy się na zakupy.
Potem pozostanie nam już tylko przesłanie zdjęcia paragonu i oczekiwanie na weryfikację.


Nie ma minimum wypłaty zgromadzonych środków. A kwoty, które możemy "zarobić" nie są wcale takie groszowe. W porównaniu do wartości zakupionych produktów stanowią pokaźny ich procent.

I tak w chwili obecnej Kupony Żbika oferują:Myślę, że to ciekawa aplikacja niezbędna w każdym urządzeniu mobilnym okazyjnego konsumenta.

Przy najbliższej okazji postaram się sprawdzić jak to działa w praktyce.


2 komentarze:

  1. Serdecznie dziękujemy za publikację. ;-) A od ubiegłego weekendu mamy kilka nowych Kuponów Żbik! Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na https://kuponyzbik.pl/ oraz na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/KuponyZbik.

    OdpowiedzUsuń
  2. żbik włączył się do promocji danone - mnóstwo nowych kuponów

    OdpowiedzUsuń