poniedziałek, 27 października 2014

Otwórz konto bankowe i odbierz gwarantowaną premię 70 zł

Zgodnie z naszą zapowiedzią rusza promocja BNP Paribas Banku i Agory.
Wystarczy nie posiadać wcześniej konta, ani innej usługi bankowej w ów banku.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 70 zł premii należy:
- zarejestrować się w akcji na specjalnej stronie promocyjnej,
- po dokonaniu rejestracji wypełnić wniosek i otworzyć iKonto,
- do dnia 10.12.2014 roku wykonać płatności kartą wydaną do konta na kwotę minimum 150 zł.

Uwaga:
Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Płatności zaś uznaje się za dokonane z chwila ich zaksięgowania w systemie BNP Paribas.



iKonto z założenia jest damowe, o ile z niego aktywnie korzystamy:
- 0 PLN za prowadzenie konta (jeżeli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN) w przeciwnym razie oplata miesięczna wyniesie 9 PLN - akceptowalne są przelewy z naszych innych kont bankowych.
- 0 PLN za wydanie i użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 PLN lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 PLN.
- 0 PLN za wypłaty z bankomatów BNP Paribas w Polsce oraz pierwsze 4 wypłaty z bankomatów obcych w całej Polsce, każda kolejna w miesiącu 3 PLN.

Money-back w koncie!
Money-back od BNP to usługa dzięki której 3% transakcji online kartą debetową w ramach platformy PayU wraca na nasze konto.
Wystarczy, że miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1 000 zł.


O przyznaniu premii pieniężnej powiadomieni zostaniemy do dnia 19.12.2014 r. poprzez wiadomości e-mail.
Premia pieniężna o wartości 70 zł zostanie przelana na nasze nowe konto w BNP.

Promocja zakończona.

2 komentarze:

  1. BNP Paribas chyba zamierza uczynić oferowane przez nich iKonto jednym z najpopularniejszych kont osobistych w Polsce. Jeszcze nie tak dawno rozdawali bezpłatnie tablety do każdego z kont, aż w końcu zaczęło ich brakować a teraz nowa propozycja w postaci premii w wysokości 70 zł. Ciekawa okazja choć trzeba się pospieszyć by z niej skorzystać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlatego warto też przeglądać oferty poszczególnych banków, aby mieć szansę na ofertę specjalną. Dzięki temu, mamy szansę znaleźć konto tanie w utrzymanie i maksymalnie korzystne dla nas. Z pomocą mogą przyjść np. porównywarki finansowe oraz różnorakie rankingi kont, dzięki którym w szybki sposób możemy podejrzeć poszczególne oferty i wybrać te, które są najlepsze.

    Pozdrawiam i zapraszam, Bartłomiej z Confrontera, http://confronter.pl

    OdpowiedzUsuń