czwartek, 27 listopada 2014

Darmowy dostęp do wielu filmów na święta od Ipli


Święta Bożego Narodzenia już niedługo! Każdego dnia pojawiają się świąteczne promocje. Również klienci Cyfrowego Polsatu oraz sieci komórkowej Plus mogą liczyć na miłą niespodziankę.

Dzięki świątecznej akcji Ipli otrzymać oni mogą dostęp do świątecznej paczki filmowej. Składa się ona z dwunastu filmowych hitów oraz seriali.

Pakiet świąteczny składa się z następujących pozycji filmowych:
„Złote święta”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Nie ma jak święta”, „Święta Thomasa Kinkade’a”, „Obława”, „Jesteś Bogiem” oraz „Kochanie, chyba cię zabiłem”, „Jak zostać królem”, „Atlas chmur”, „Zakochani w Rzymie”, „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych” oraz „Drive hard”.

Oferta serialowa to dostęp do czterech sezonów produkcji „The Walking Dead”.


Jak skorzystać z okazji?

Abonenci platformy satelitarnej mogą oglądać świąteczny prezent od Ipli, korzystając ze swoich podłączonych do Internetu i wyposażonych w aplikację IPLA dekoderów oraz na innych urządzeniach po zalogowaniu się do serwisu IPLA za pomocą danych Klienta Cyfrowego Polsatu;

Natomiast jeżeli jesteśmy klientami sieci Plus powinieśmy na stronie internetowej lub też w aplikacji mobilnej powiązać konto IPLI z posiadanym numerem telefonu w Plusie.

Uwaga! Jeżeli już wcześniej skorzystaliśmy ze specjalnej oferty dla klientów Plusa i posiadamy aktywny dostęp do pakietu Ipla Plus dostęp do świątecznej biblioteki filmowej zostanie automatycznie odblokowany.

Dodatkowo abonenci usług głosowych Plusa oraz użytkownicy usługi Power LTE  oglądając świąteczne propozycje IPLI nie poniosą kosztów transmisji danych.2 komentarze:

  1. Wśród filmów szału nie ale The walking dead to chętnie bym sobie obejrzał bo widziałem tylko kilka odcinków. Czy oprócz Cyfrowego Polsatu w NC+ też będzie to dostępne?

    OdpowiedzUsuń