środa, 5 listopada 2014

Oglądaj legalnie płatne kanały telewizyjne w Videostar

Videostar, czyli platforma udostępniająca legalnie sygnał telewizyjny poprzez internet do 19 listopada umożliwia bezpłatny dostęp do kanałów płatnych.

Aby skorzystać z usług Videostar wystarczy:
- Komputer z przeglądarką internetową
- Urządzenie typu smartfon lub tablet
- Telewizor SmartTV.

Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób nieposiadających telewizji kablowych i satelitarnych lub też sporadycznie oglądających telewizję (tak jak to jest w moim przypadku).

Największym atutem tego rozwiązania jest legalność działania. Nie wspieramy w tym przypadku pirackiego rozpowszechniania strumieni wideo, a część opłat ze subskrypcji kanałów płatnych trafia do nadawców!


Bezpłatne kanały

Rejestrując się bezpłatnie na stronie zyskujemy dostęp do kilkunastu bezpłatnych kanałów telewizyjnych.
Wśród nich są główne kanały TVP, Tv Puls, Stopklatka oraz szereg muzycznych kanałów dostępnych FTA poprzez Satelitę HotBird.

Dostęp do tych kanałów telewizyjnych jest zawsze bezpłatny. Jedynie każdorazowa emisja programu zostaje poprzedzona 30 sek. materiałem reklamowym
Kanały płatne

Videostar oferuje również dostęp do kilkunastu kanałów w formie płatnej subskrypcji. 

Są to między innymi kanały Viasat (Explore, History, Nature), kanały sportowe od Sport Klubu oraz filmowe ze stajni FilmBoxa. Szczególnie te ostatnie są oceniane w wielu platformach satelitarnych jako pozycje premium. Ceny zaczynają się już od 5 zł.

W usłudze Videostar istnieje również możliwość oglądania kanałów bez rejestracji, jednak okres dostępu w takim przypadku jest ograniczony.

tową

7 komentarzy:

 1. Przyznać muszę że bardzo ciekawa oferta szczególnie jeśli mowa o kanałach płatnych. Co prawda do propozycji Weeb.tv jeszcze daleko droga ale ta propozycja jest również godna zainteresowania tym bardziej że widzę w ofercie kanał SportKlub. Będę obserwował rozwój VideoStar i liczę że w ofercie pojawią się nowe ciekawe kanały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez weeb.tv nie odbiera w ogole a videostar jest w porzadku i ma ciekawe kanaly

   Usuń
 2. Pomysł ok, ale cóż z tego skoro żenująco niska jakość odbioru tv. Ciągle bufirowanie i zrywanie połączenia to niestety norma. Dopóki nie ulegnie to poprawie zupełnie bezużyteczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ostatnio również dostrzegam ten problem i to mimo wykupionego pakietu premium.

   Usuń
 3. no ale chyba to się zmieniło już, calkiem niezla oferta w tej cenie i LEGALNA, brakuje jeszcze paru programów żeby oferta była ciekawsza bo narazie jest tylko ok

  OdpowiedzUsuń
 4. Wgrała się jakaś wersja beta i już nic nie działa, strona przestała istnieć, następna dziadowska strona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiły się nowe kanały i wszystko nadal działa.
   Zapewne posiadasz nieaktualną przeglądarkę bądź brak multimedialnych wtyczek.

   Usuń