piątek, 23 stycznia 2015

Smart Procent - czyli ROR z kontem oszczędnościowym 3,5%

Smart Bank, czyli nowa ikona mobilności chcąc pozyskać nowych klientów oferuje całkiem przyjemne konto oszczędnościowe ze stałym oprocentowaniem 3,5%*.

Szczegóły oferty:
Dość atrakcyjne oprocentowanie, czyli wcześniej wspomniane 3,5% obowiązuje dla środków (*)do 50 000 zł. Każda złotówka zgromadzona na koncie powyżej tej kwoty będzie zarabiała 2,5%.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje od 12.12.2014 r. do 11.02.2015 r.

Po tym czasie oprocentowanie wynosi:
- do 50 000 zł - WIBOR 3M + 0,5 %
- powyżej tej kwoty - WIBOR 3M.

Oczywiście w każdej chwili dysponujemy swoimi środkami oraz bez utraty odsetek możemy je wypłacić. Nie ma również obowiązku regularnych wpłat na konto oszczędnościowe.

Ogranieczenia
Smart Bank oferuje nam jeden darmowy przelew w miesiącu. Jednak musi to być rachunek w Smart Banku. Każdy kolejny przelew to koszt 5 zł.

Nie tylko dla mobilnych!
Mimo iż bank targetowany jest do mobilnych użytkowników, wszystkie produkty możemy obsługiwać również poprzez przeglądarkę internetową na naszych deskopowych urządzeniach.
Aby otworzyć konto oszczędnościowe należy posiadać (bądź otworzyć w tym samym czasie) bezpłatny ROR w Smart Banku.

Cały proces otwierania konta przebiega całkowicie online.
Rachunek zakłada się bardzo prosto - wystarczy potwierdzić swoje dane za pomocą przelewu w kwocie 1 grosza z innego własnego konta. Tradycjonaliści również będą uradowani, gdyż można wybrać weryfikację (bezpłatnie) za pomocą kuriera.

Przypominamy: Prowadzenie zarówno rachunku osobistego jak i oszczędnościowego jest całkowicie bezpłatne. Również wydana i użytkowana karta do konta osobistego jest bezpłatna (bez spełniania jakichkolwiek warunków!).


Promocja zakończona.

3 komentarze:

 1. to konto było fajne jakieś pół roku temu gdy dawało 4%, a przestanie być opłacalne po 12.02.2014, kiedy to oprocentowanie będzie wliczane z WIBOR 3M + 0,50%. Na dzisiaj to by było trochę powyżej 2,5% do 50 tys.a powyżej trochę ponad 2%. Innymi słowy konto już się skończyło i nie warto zakładać.

  Pozdrawiam
  Marcin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście chodziło mi o 2015 rok :)

   Usuń
 2. no, okazyjny.net przespał temat. Ci, którzy teraz założą konto dostaną 3,5% ale tylko do 11.02 więc na 2,5 tygodnia nie warto. A później liche WIBOR3M+0,5 p.p.

  OdpowiedzUsuń