wtorek, 10 lutego 2015

1000 punktów VITAY za obliczenie składki OC/AC

Tym razem mała okazja dla osób tolerujących rozdawanie własnych danych osobowych w zamian za premie. Posiadacze karty lojalnościowej Orlenu (vitay) mogą zostawić swoje dane firmie ubezpieczeniowej Aviva. W zamian otrzymają 1000 pkt na karcie Vitay.
Promocja trwa do 27 lutego 2014 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnych kalkulacji.


Zasady uczestnictwa w promocji:
- za pomocą dedykowanego formularza zamieszczonego na stronie internetowej, należy dokonać kalkulacji składki ubezpieczeniowej OC
- dokonanie kalkulacji możliwe jest po uprzednim zaakceptowaniu postanowień regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych 
- po zostawieniu naszych danych na stronie, zostaniemy uraczeni telefonem z Call Center Organizatora (do dwóch dni roboczych po dokonaniu kalkulacji), podczas rozmowy telefonicznej zaproponowany zostanie zakup ubezpieczenia komunikacyjnego Aviva

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest potwierdzenie przez uczestnika zainteresowania ofertą. Nie trzeba dokonać zakupu polisy.

Nagroda (w postaci punktów Vitay) zostanie dostarczona w terminie 3 dni roboczych od dnia przeprowadzenia weryfikacji telefoniczne poprzez przesłanie kodu za pośrednictwem wiadomości SMS na numer naszego telefonu komórkowego.


2 komentarze:

  1. Przyznam że posiadam kartę Vitay ale nie wiem czy skorzystałbym z tej oferty. Oczywiście jest kusząca i nie ma konieczności zmiany ubezpieczyciela ale wiem że jak już dokonam tą kalkulację to zapewne zadzwoni pracownik Avivy i za wszelką cenę będzie chciał mi wcisnąć ich ofertę. Zawsze jednak można powiedzieć że ma się tańszą;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Potwierdzam, wszystko przebiegło sprawnie.Telefon od Avivy po 2-3 godzinkach od kalkulacji polisy, natomiast kod punktowy dotarł w ciągu 24h smsem.

    OdpowiedzUsuń