sobota, 28 lutego 2015

Ostatni dzień! Lokata 6% i Konto Idealne!

Dobiega końca promocja "Wymarzone konto", dzięki której odpowiadając na kilka pytań odnośnie wymarzonych usług bankowych otrzymujemy możliwość (nie obowiązek!) założenia lokaty 6% oraz atrakcyjnego konta.

Już (prawie) oficjalnie można powiedzieć, że za akcją promocyjną stoi Raiffeisen Polbank.

Konto faktycznie zapowiada się dość ciekawie:
 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale,
 • 0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale.
Jedyna opłata to 3 zł/msc za kartę debetową do konta.
[z której oczywiście możemy zrezygnować już podczas składania wniosku o konto]

Aktualne oprocentowanie na koncie wynosi:
 • do 3 000 zł - 0,5%
 • 3 000,01 – 10 000 zł - 1,5%
 • od 10 000,01 zł - 2%
i nie zapominajmy o lokacie 6% aż do 20 000 zł !
Co najważniejsze! Wypełniając ankietę na stronie promocji nie ma obowiązku założenia lokaty/konta. Nie zobowiązujemy się do niczego! Jedynie po pewnym czasie otrzymamy ofertę usługi bankowej (wyżej już opisanej) wraz z możliwością otwarcia lokaty 6%.

Więcej o akcji pisałem tu.


Promocja zakończona.

6 komentarzy:

 1. Raiffeisen w kłopotach
  Tytuł trochę przewrotny, ale prawdziwy. Fakt faktem, grupa Raiffeisen ogłosiła ostatnio zamiar sprzedaży swoich banków w Polsce, Czechach, Słowacji i Słowenii - sytuacja wywodzi się wprost z problemów, jakie grupa Raiffeisen ma po kryzysie na Ukrainie, osłabieniu się rubla i umocnieniu się CHF. Według wstępnych danych, ubiegłoroczna strata Raiffeisen Bank International wyniosła 493 mln euro. Raiffeisenowi dała się we znaki reforma, którą bankom na Węgrzech zafundował Wiktor Orban w związku z kredytami frankowymi.

  Już od dawana mówiło się "w kuluarach", że grupa Raiffeisen jest zbytnio wyeksponowana na ryzyka charakterystyczne dla regionu Europy Środkowej i Wschodniej i że turbulencje w obszarze kredytów walutowych mogą dać się jej we znaki.

  Klienci polskiego ramienia Raiffeisena mają jednak powod do obaw. Bank kondycję ma złą, Powodów do obaw powinni mieć (chyba) także posiadacze notowanych na GPW certyfikatów wyemitowanych przez Raiffeisen Centrobank AG. Po pierwsze jest to zupełnie odrębna spółka niż te zajmujące się działalnością bankową, a po drugie znalazłem kilka informacji na temat problemów z nią związanych.

  Pozostaje przyglądać się temu jaki wpływ na rynek bankowy i depozytowy może mieć ewentualne przejęcie RaiffeisenPolbanku przez innego gracza.

  OdpowiedzUsuń
 2. To teraz wszystko jasne dlaczego dawają 6% na lokacie

  OdpowiedzUsuń
 3. więcej takich lokat proszę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niedługo startuje kolejna ciekawa promocja z BONUSEM - obserwujcie Okazyjnego!

   Usuń
 4. I kto faktycznie zarobił te 6% na tej lokacie.

  OdpowiedzUsuń