czwartek, 26 marca 2015

StarBonus - czyli moneyback dla każdego i 5 zł na start!

Co kilka miesięcy w sieci pojawiają się nowe serwisy umożliwiające zwrot części wydatków za zakupy w sieci. Jednak zdecydowana większość posiada zaporowe warunki wypłat, czy też inne ograniczenia. 

Z nadzieją przychodzi Starbonus, który to podobnie jak konkurencja oferuje część prowizji, którą otrzymuje od partnerów za przekierowanie członków społeczności do sklepów. 

I tak oto możemy zyskać dodatkowo. 
Wystarczy, że spełnimy prosty warunek: zakupy należy dokonywać poprzez stronę StarBonus. Jest to wymóg konieczny, aby serwis otrzymał prowizję za nasz zakup oraz podzielił się z nami tymi środkami. 

CashBack wynosi zazwyczaj od 1-3% wysokości naszych zakupów.
Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie zwrot części środków zostanie przypisany do konta już po paru dniach i będzie możliwy do wypłaty.

Oto tylko niektóre sklepy w których otrzymamy cashback:

Wielkim atutem tego serwisu jest minimalna kwota wypłaty środków. Wynosi ona zaledwie 10 zł.  Aby dokonać wypłaty należy przejść do zakładki "Wypłaty" oraz powiązać swoje konto z serwisem PayPal. 


A oto krótki film ilustrujący działanie serwisu:Twórcy serwisu aktualnie nagradzają nowych użytkowników kwotą 5 zł, która to pojawia się na naszym koncie od razu po rejestracji. Dzięki temu szybciej uzbieramy kwotę do wypłaty. 

Zapewne akcja ta jest ograniczona ilościowo i tylko początkowi użytkownicy mogą liczyć na taki bonus. Warto jest się pośpieszyć!

6 komentarzy:

 1. 5 zł to jest coś :) inne banki oferują 50 100 albo 200 zł a tu 5 zł:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to nie bank ;) tylko zwykły serwis umożliwiający cashback

   Usuń
 2. w sumie ciekawa oferta. wydasz 1000 zł i możesz sobie nazbierać na "flaszeczę" oszczędzania warto szukać wszędzie bo grosz do grosza a będzie "flaszeczka".

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm... kolejny krzak. który pojawił się i zniknie jak amber gold. Wolę korzystać z cashbacków, które mam gwarantowane jak np. planetplus.pl - współpracuje z bankami i ma ich poparcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 4. problemy z rozliczeniem cashback, transakcja wisi od 3 miesięcy - brak odpowiedzi na e-maile.

  OdpowiedzUsuń