środa, 3 czerwca 2015

CashBack od mPay za parkowanie i komunikację miejską


Z promocjami typu cash-back oswoiły nas banki, teraz pora na aplikacje mobilne! W okresie wakacyjnym popularna aplikacja mPay oferuje wszystkim użytkownikom zwrot 10% wydatków na parkowanie i bilety komunikacji miejskiej.

Aby skorzystać z promocji nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy zainstalowana aplikacja mobilna i zgłoszenie udziału w akcji. Również nie ma znaczenia w jakim banku posiadamy konto.

Promocja obowiązuje od czerwca do sierpnia 2015 roku. W każdym z tych miesięcy możemy uzyskać do 20 zł zwrotu, czyli łącznie aż 60 zł.

Jak zacząć korzystać z promocji?
Aby przystąpić do promocji należy wprowadzić w aplikacji mobilnej specjalny kod promocyjny - 2232103.

Limity nagród
Maksymalna łączna kwota nagród dla uczestników wynosi 15.000 zł na cały Okres Trwania Promocji oraz po 5.000 zł na każdy z etapów. 

Wypłata cashback
Weryfikacja spełnienia przez uczestników warunków wskazanych w regulaminie promocji nastąpi do 10 dni roboczych od zakończenia każdego etapu. Wypłata nagród następuje w terminie 5 od dnia zakończenia tej weryfikacji.


Miasta w których można zapłacić dzięki aplikacji mobilnej mPay
  • komunikacja miejska:
    Białystok, Częstochowa, Głogów, Inowrocław, Kraków, Kraśnik, Lublin, Łódź, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Warszawa, Włocławek, Zduńska Wola
  • strefy płatnego parkowania:
    Bydgoszcz, Częstochowa, Głogów, Grudziądz, Krosno, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Wałbrzych4 komentarze: