niedziela, 16 sierpnia 2015

Karta kredytowa CitiBank ze zwrotem 200 zł za paliwo oraz videorejestrator gratis

Citi Bank po raz kolejny efektownie zachęca do skorzystania ze swojej oferty kart kredytowych. Tym razem prócz bonusu (video rejestratora marki MIO) możemy również zyskać 1 zł na każdym litrze zatankowanego paliwa (max. 200 zł zwrotu przez pół roku). Warto zauważyć, że cena rynkowa oferowanego rejestratora to ok 300 zł. Promocja przygotowana jest wspólnie ze stacjami BP.

Przypominamy, że to już kolejna promocja kart kredytowych od Citi. 

Kto może skorzystać z promocji?
Ofertą mogą być objęte osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibanku. Oczywiście również niezbędne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej aby bank mógł nam wydać kartę.

Jak zgłosić swój udział w akcji?
Należy na specjalnej stronie banku wypełnić formularz kontaktowy zostawiając swoje podstawowe dane. Następnie zadzwoni do nas konsultant banku, który zweryfikuje nasze dane oraz ustali szczegóły oferty i dalsze losy wnioski.


Warunki otrzymania nagrody rzeczowej:
W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty wydania karty musimy wykonać płatności za min 1000 zł oraz przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej banku.

Gdy spełnimy te warunki bank poinformuje nas mailowo o tym fakcie. Nastąpi to w ciągu dwóch pierwszych tygodni miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Sam video rejestrator otrzymamy kurierem w ciągu 30 dni

Zwrot paliwowy
Uczestnik otrzyma zwrot 1 zł  za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP, przy czym litr zostanie obliczony jako iloraz kwoty wydanej oraz średniej ceny paliwa PB 95 za miesiąc poprzedzający wypłatę, według niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Niestety taki zwrot dotyczy tylko jednej transakcji z danego miesiąca. Brane są pod uwagę największe zakupy na stacji BP. 
Zwroty są naliczane przez pierwsze 6 miesięcy używania karty, jednak tylko do kwoty 200 zł. Pieniążki wrócą do nas do końca następnego miesiąca po tankowaniu.

Warto zauważyć, że zwrot paliwowy dotyczy wszelkich zakupów na stacjach BP. Równie dobrze możemy zakupić doładowania prepaid czy też karty podarunkowe BP SuperCard na dowolną kwotę, które to w późniejszym terminie wydamy na paliwo.

Opłaty
Karta Silver od Citi Banku jest bezpłatna, o ile wydamy miesięcznie 2000 zł,  w przeciwnym razie będzie nas kosztowała 8 zł miesięcznie.
Warto pamiętać aby wyłączyć usługę CitiPhone (6 zł/msc.), która jest w standardzie aktywowana do nowo wydanej karty. Rezygnację złożymy bezboleśnie przez panel internetowy banku. 

Brak lojalek
W regulaminie promocji brak jest zapisów lojalnościowych, po otrzymaniu premii i nagrody rzeczowej możemy rozwiązać umowę o kartę kredytową.

Promocja zakończona.

5 komentarzy:

 1. Pare miesięcy temu wybralem promocje z tabletem i nie żaluje. Idealnie sie spisuje dzieciakom. A umowa juz dawno rozwiazana, po wypowiedzeniu tylko 1 telefon z banku czy aby napewno rezygnuje i już.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli można szybko zrezygnować to bardzo fajna promocja

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie, że fajna, sam bym chętnie skorzystał, ale niestety na początku roku wziąłem u nich kartę i teraz pluję sobie w brodę. Moim zdaniem ten warunek jest bez sensu i tylko zniechęca. Choć i tak dobrze, że dla wcześniejszych klientów, którzy zrezygnowali przed styczniem jest ona dostępna, bo to już by naprawdę była dyskryminacja.
  Swoją drogą nie rozumiem banków, które tak robią, że dają fajne oferty tylko nowym klientom a o starych nie dbają. Żeby się nie zdziwili, jak każdy będzie brał i rezygnował, a na koniec więcej klientów im ucieknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka polityka banków, nic na to nie poradzimy ;) Trzeba starać się, aby jak najczęściej być nowym klientem.

   Usuń
  2. czyli rezygnować po zakończeniu promocji :)

   Usuń