czwartek, 20 sierpnia 2015

To będzie hit! Konto BZ WBK z premią gwarantowaną 70 zł oraz szansa na tablet!


Zapowiada się kolejna popularna promocja bankowa. Tym razem Agora wraz BZ WBK przygotowała akcję propagującą "Konto z premią". Decydując się na podpisanie umowy z bankiem możemy otrzymać aż 70+10 zł. Ponadto codziennie do zdobycia jest tablet marki Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi dla najszybszych klientów.

Kto może skorzystać z promocji?
Zgodnie z regulaminem uczestnikiem akcji może być osoba, która nie posiadała konta osobistego w BZ WBK na dzień 20.08.2015 r. Tak więc każdy, kto obecnie nie jest klientem banku!

Czas obowiązywania promocji
Promocja trwa od 20 sierpnia do 15 września 2015 roku.

Zgłoszenie udziału
Aby stać się uczestnikiem promocji należy zarejestrować się na stronie internetowej akcji oraz wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej pozwoli to na wymianę informacji między bankiem a organizatorem promocji - Agorą. Gdy podamy niezbędne dane oraz zweryfikujemy nasz adres mailowy będziemy mogli złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia. 

Uwaga! Przy składaniu wniosku o Konto Godne Polecenia należy również zamówić kartę debetową. 


Metody zawarcia umowy z bankiem
Umowę o konto i kartę możemy zawrzeć zarówno poprzez przelew autoryzacyjny z naszego innego rachunku lub też za pośrednictwem kuriera. Bank może również wymagać od nas okazania dowodu tożsamości.

Warunki promocji
Aby otrzymać 70 zł należy do 15 października zawrzeć umowę oraz wydać minimum kwotę 100 zł kartą do rachunku.
Natomiast dodatkowe 10 zł możemy zgarnąć otwierając lokatę mobilną.
Wystarczy pobrać aplikację banku. Kwota ów lokaty to 1000 – 20 000 zł, na okres 4 miesięcy. Co najciekawsze w regulaminie brak jest zapisów o konieczności utrzymania lokaty

Premię pieniężną otrzymamy na nasze nowo otwarte Konto Godne Polecenia do 20 listopada. Wcześniej (28 październik) Agora poinformuje nas o spełnieniu warunków regulaminowych i poprosi o uzupełnienie danych do przelewu na stronie internetowej.

Powalcz o tablet
Bank przygotował również konkurs z nagrodami dla klientów z największym refleksem. Aby otrzymać tablet marki Samsung należy otworzyć lokatę mobilną jako pierwszy w danym dniu. 

Więcej o Koncie z premią
Samo posiadanie konta od BZ WBK jest w pełni darmowe. Jedynie plastik wydany do konta kosztuje nas. Jednak nie musimy się zbyt długo wiązać z nową debetówką. Równie dobrze możemy wykonać transakcje na kwotę 100 zł i zrezygnować z karty,

W regulaminie promocji brak jest zapisów lojalnościowych, więc konto możemy w każdej chwili zamknąć. 

Promocja dobiegła końca..

6 komentarzy:

 1. Może bardzo byś chciał, żeby to był hit, ale bez przesady. Wielu już ma konto w BZ WBK choćby z ostatnich promocji, a do tego promocja czterech liter nie urywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale musisz przyznać, że warunki są proste do spełnienia. ja mialam już konto w bzwbk i teraz myslę czy nie wrócić

   Usuń
 2. Nie oczekujcie za dużo od promocji bankowych, dobre czasy się skończyły. A Tu tylko stówkę trzeba wydać
  Duzy + ze konto można otworzyć bez wizyty kuriera

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekaw jestem jaka będzie przyznana pula tabletów. Na stronie nie jest napisane tak więc podejrzewam,że nie rozdadzą ich zbyt wielu. Niestety ale złote czasy dużych promocji już się zakończyły. Swego czasu poza tym była sytuacja,że bank nie przydzielił wszystkim obiecanego prezentu. Powstała bardzo duża afera na wykopie. Potem bank się zreflektował i jednak dał te prezenty.Niesmak pozostał.

  Sama oferta jest dobra ale czy najlepsza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to chyba mówisz o BNP Paribas. Pula tabletów jest jasna, każdy dzień promocji = 1 tablet.

   Usuń
 4. Ja z wbku rezygnuje bo zbyt duże opłaty za prowadzenie konta

  OdpowiedzUsuń