sobota, 29 sierpnia 2015

Wypełnij ankietę i zyskaj 4% w skali roku - nowe konto oszczędnościowe


Już 7 września Raiffeisen Polbank wprowadza na rynek nowe konto oszczędnościowe „Konto Wymarzony Cel”.  Promując swój nowy produkt Raiffeisen Polbank przygotował bardzo ciekawą promocję, dzięki której nasze oszczędności mogą zarabiać podwójnie (nawet 4% w skali roku) i to bez limitów kwotowych!

Z preferencyjnych warunków oprocentowania oszczędności mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku!

Jak skorzystać z promocji?
Należy odwiedzić stronę internetową promocji, na której wypełnimy prostą ankietę. Oczywiście bank oczekuje od nas, że zaakceptujemy regulamin oraz wyrazimy zgody marketingowe. Czas na wypełnienie ankiety upływa już 6 września! Warto się pośpieszyć. Pamiętajmy o weryfikacji swojego konta, klikając w odnośnik zawarty w wiadomości email.

Gdy już wypełnimy ankietę pozostaje nam czekać.. aż do 7 września, kiedy otrzymamy zaproszenie do skorzystania z nowego konta oszczędnościowego od Raiffeisen Polbank, Wtedy też mamy czas (aż 3 tygodnie) na podjęcie decyzji czy faktycznie chcemy otworzyć nowy rachunek i skorzystać z promocji. Wnioski złożone bez uczestnictwa w ankiecie nie będą brały udziału w promocji!

Graficznie tak wygląda proces skorzystania z promocji:


Szczegóły oprocentowania
Oprocentowanie na Koncie Wymarzony Cel jest ustalane w oparciu o stopę referencyjną NBP i stanowi iloczyn ww. stopy z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego oraz mnożnika (stała liczba ustalona przez Bank). Aktualizacja oprocentowania nastąpi w sytuacji, gdy Rada Polityki Pieniężnej podejmie decyzję o zmianie stopy referencyjnej (zarówno w przypadku jej podwyższenia, jak i obniżenia). Dodatkowo klient, który spełni określone warunki, otrzyma dodatkowe oprocentowanie, czyli bonus w wysokości 0,5%.  Na dzień dzisiejszy daje to atrakcyjne oprocentowanie 4% w skali roku!


Co zrobić aby nasze środki zarabiały podwójnie?
Warunki są banalnie proste, wystarczy wpłacać co najmniej 1 zł miesięcznie na nasze konto oraz nie przelewać naszych zgromadzonych oszczędności do 31.12.2015 r. Spełniając te warunki mamy pewność, że nasze odsetki zostaną podwojone!

Konto Wymarzony Cel jest przeznaczone wyłącznie dla osób posiadających rachunek bieżący w Raiffeisen Polbanku. Jednak pamiętajmy, że jeżeli nie zamówimy karty debetowej do rachunku takie konto zawsze będzie darmowe.

Promocja zakończona.
Sprawdź aktualne okazje w dziale Finanse !

5 komentarzy:

 1. Czyli wypełnienie ankiety do niczego nie zobowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dokładnie, wypełnienie ankiety uprawnia tylko do otwarcia konta oszczędnościowego na specjalnych warunkach.

   Usuń
 2. Co zrobić aby nasze środki zarabiały podwójnie?
  Warunki są banalnie proste, wystarczy wpłacać co najmniej 1 zł miesięcznie na nasze konto oraz nie przelewać naszych zgromadzonych oszczędności aż do 15.01.2016 r. Spełniając te warunki mamy pewność, że nasze odsetki zostaną podwojone!
  Nie zgadzam się ze stwierdzeniem: "oraz nie przelewać naszych zgromadzonych oszczędności aż do 15.01.2016 r." Według mnie i regulaminu powinno być "oraz nie przelewać naszych zgromadzonych oszczędności do 31.12.2015r.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarejestrowałem się, mam już konto w RP wiec dodatkowe oszczędnościowe się przyda, tym bardziej że nic nie kosztuje. Poczekamy do 7.09

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytacie na facebook'u o maila z potwierdzeniem rejestracji..
  Chwilę dłuższą trzeba poczekać na ów wiadomość z linkiem weryfikacyjnym.
  Raz jest to 5 min, a raz nawet 3 godziny. Jednym słowem: Cierpliwości ;)

  OdpowiedzUsuń