sobota, 31 października 2015

Testujemy: Xtreme3 Ultimate Plus od Wilkinson

Przez ostatnie kilka tygodni miałem okazję testować maszynki do golenia Xtreme3 Ultimate Plus od Wilkinson. Skoro męska broda składa się z od 7 000 do 15 000 włosów, to zawsze należy się golić dokładnie i profesjonalnie. Paczka od Wilkinson zawierała nie tylko zestaw maszynek do golenia ale również szereg materiałów edukacyjnych, które wzbogaciły moją wiedzę o goleniu. 

Oto kilka ciekawostek:

Co wyróżnia nową maszynkę od Wilkinson?
Maszynka Xtreme3 jest pierwszą na świecie maszynką jednorazową z 3 elastycznymi ostrzami usadzonymi na ruchomej główce, które idealnie dopasowują się do twarzy zapewniając dokładne golenie. Ogólnie mówiąc: golenie jest łatwiejsze, szybsze i bezpieczniejsze!
Maszynka Xtreme3 Ultimate Plus przypadła mi do gustu, więc zostaje na stale w mojej toaletce. Pozwala ona na szybsze i łatwiejsze golenie, niż inne jednorazówki.

Jeżeli również i Ty chcesz testować nowe produkty zapoznaj się z wpisem:

3 komentarze:

  1. Ja również miałem okazje przetestować wilkinsona. Solidna a zarazem lekka maszynka. Idealna do codziennego użytku

    OdpowiedzUsuń
  2. Maszynka bardzo solidnie wykonana, rewelacyjnie wyprofilowana dzięki czemu nie ślizga się w ręku i daje się lekko prowadzić. Jest to maszynka jednorazowa a nawet dla mężczyzn z twardym zarostem starcza na kilka razy. Jak obiecuje producent świetnie dopasowuje sie do twarzy i ułatwia golenie. Jeśli chodzi o pasek nawilżający to dla skóry normalnej sprawdził sie bez zarzutów. Skóra wrażliwa nie dała rady, bez dodatkowego nawilżenia się nie obeszło. Jednak osoby z taką skórą potwierdziły lepszą skuteczność niż inne maszynki. Zarówno ja jak i osoby ze mną testujący polecamy.
    MACMACIA

    OdpowiedzUsuń