poniedziałek, 9 listopada 2015

Darmowe konto w Alior Banku, lokata 4% oraz gwarantowana premia 55 zł

Promocja goni promocję. Kilka dni temu opisywaliśmy atrakcyjną promocję BZ WBK i Agory, a już dziś startuje kolejna okazja. Tym razem dobrze znana wszystkim marka Comperia zachęca do otwarcia konta w Alior Banku.
W tym przypadku również mamy gwarantowany bonus 55 zł.

Kto może skorzystać z okazji?
Aby zostać uczestnikiem promocji nie można posiadać żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku po 1 stycznia 2015 r. 
Uwaga! W tym również w T-Mobile Usługi Bankowe. 
Bank wyklucza również klientów, którzy składali  inny wniosek elektroniczny o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku po 30 września 2015 r.

Jak skorzystać z promocji?
- Udział w akcji biorą wyłącznie wnioski złożone poprzez stronę internetową promocji.
- Standardowo najpierw musimy zarejestrować się podając niezbędne dane oraz adres mailowy, po weryfikacji mailowej adresu i akceptacji zgód możemy wypełnić faktyczny formularz bankowy.

Umowę można zawrzeć przelewem weryfikacyjnym z innego konta lub za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać bonus w postaci 55 zł należy:
- wykonaj min. jedną płatność kartą
- otworzyć 2-miesięczną lokatę powitalną w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta na kwotę min. 1 000 zł


Gdy spełnimy regulaminowe wymogi bank poinformuje nas o przyznaniu premii do 21.01.2016 r. Sam bonus pieniężny otrzymamy do 31.01.2016 r. na nowo uruchomiony rachunek bankowy.

Dodatkowe 30 zł
Organizator promocji (Comperia) w tej edycji stawia na pełny profesjonalizm. Gwarantuje nam dodatkową premię w kwocie 30 zł, jeżeli będziemy musieli złożyć reklamacje.  

Więcej o koncie od Alior Banku
Konto jest oczywiście darmowe. Nie ma również obowiązku utrzymywania określonej wartości środków na koncie. O bankowości mobilnej i internetowej nie należy wspominać - to już standard ;)  

Karta płatnicza wydawana do rachunku jest darmowa do końca lutego 2016 r. Później aby cieszyć się darmowym plastikiem należy wykonać miesięczne transakcje na kwotę  min. 100 zł.


Promocja zakończona.

2 komentarze:

  1. Szkoda, że posiadacze konta w Tmobile są wykluczeni z promocji, ale warto pamiętać ze wrócił moneyback 5% w t-bankowe

    OdpowiedzUsuń
  2. Wolę wybrać promocje od Agory i BZWBK. Pewnosc, ze konto bedzie darmowe przez 2 lata min.Ale ta tez niczego sobie

    OdpowiedzUsuń