sobota, 23 stycznia 2016

100 zł za założenie darmowego konta 4% - bez lojalek!

Powraca promocja Konta Godnego Polecenia. Tym razem partnerem promocji jest portal Money. Za założenie rachunku osobistego z oprocentowaniem 4% otrzymamy aż 100 zł premii!!  W tej odsłonie promocji warunki są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy tylko wykonać 5 dowolnych płatności bezgotówkowych!

Kto może skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać konta osobistego w BZ WBK od dnia 15 sierpnia 2015 roku.

Jak zdobyć premię?
Aby zgłosić swój udział w promocji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie, a następnie przejść na stronę banku oraz wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia. Uwaga: w promocji nie biorą udziału wnioski złożone bezpośrednio ze strony banku.
Standardowo konto zakładamy poprzez przelew weryfikacyjny lub kuriera.
Pamiętajmy również o wyrażeniu zgód marketingowych, które są niezbędne do uczestnictwa w promocji.

Oto harmonogram akcji:

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać premię?
Jedynym warunkiem regulaminowym jest wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych kartą dołączoną do konta. Liczone są również transakcje internetowe oraz te płacone BLIKiem. 
Organizator promocji powiadomi nas o spełnieniu warunków promocji do 11 kwietnia 2016. Do 20 kwietnia będziemy musieli uzupełnić dane niezbędne do przelania premii, a ów bonus w kwocie 100 zł zostanie wypłacony do 30 kwietnia na nasze nowe Konto Godne Polecenia.


Konto jest w 100% darmowe. Nie trzeba spełniać żadnych warunków aby uniknąć opłat. Karta płatnicza wydawaną do konta jest również darmowa. Obecne warunki obowiązują aż do 30.06.2017 r. !!

Promocja zakończona.

5 komentarzy:

 1. Potwierdzam, konto w pełni darmowe. Mam je od promocji agory i bzwbk. Uzywam do wypłat ze wszystkich bankomatów za free

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy konto można zamknąć po otrzymaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, ja już zamykałem w BZ wbk i bez problemu przebiegło
  Żonka moja ma i chwali sobie

  OdpowiedzUsuń
 4. BZ WBK doskonale radzi sobie z pozyskiwaniem nowych klientów, ale już z tym przytrzymaniem stałych klientów tak dobrze im nie idzie. Najpierw w zeszłym roku wprowadzili opłatę za utrzymanie karty klientom Konta Godnego Polecenia a teraz dorzucili jeszcze kuriozalną opłatę za przelewy...

  OdpowiedzUsuń