niedziela, 5 czerwca 2016

Comperia Bonus 6 - premia 100 zł i konto 4% w BZ WBK

Wystartowała kolejna edycja Comperii Bonus. Tym razem akcja dotyczy Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK w promocji „Konto na 4%”. 
Uczestnicy, którzy od 1 do 30 czerwca 2016 r. złożą wniosek o otwarcie konta otrzymają bonus w wysokości 100 zł oraz atrakcyjne oprocentowanie.

Kto może skorzystać z promocji?
Uczestnikiem może zostać każdy prócz właścicieli rachunków prowadzonych w BZ WBK w złotych polskich od 15 sierpnia 2015 do momentu zawarcia umowy.

Jak skorzystać z promocji?
- aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie promocyjnej akcji, a następnie zaakceptować regulamin i wszelkie zgody marketingowe, 

- do 31 sierpnia zawrzeć umowę o konto,

- oraz dokonać sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, płatności BLIK lub płatności telefonem. Transakcje muszą być zaksięgowane na rachunku do 31 sierpnia [jedyny warunek!]


Konto możemy otworzyć: 
- za pomocą przelewu weryfikacyjnego (1 zł) z konta w innym banku - uwaga dane właściciela rachunku muszą być identyczne z tymi podanymi przy wniosku!,
- za pośrednictwem kuriera inPost.

Płatności bezgotówkowe można wykonać na dowolne kwoty w każdym punkcie handlowo-usługowym, jak i w internecie.

Bonus!
Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy bonus w kwocie 100 zł. Zostanie on przekazany na nasze konto w BZ WBK do 30.09.2016 r. Wcześniej (tj. do 23.09.2016 r.) otrzymamy maila oraz wiadomość sms z prośbą o uzupełnienie danych potrzebnych do przelania premii.

Kilka słów o koncie:
Konto od BZ WBK jest darmowym kontem osobistym. Nie trzeba spełniać żadnych warunków aby unikać opłat. W przypadku karty płatniczej gwarancję zwolnienia z opłat mamy aż do 30.06.2017 r.


Promocyjne oprocentowanie
Pieniądze zgromadzone na rachunku objęte są oprocentowaniem w kwocie do 4 000 zł - 4% w skali roku, powyżej tej kwoty - 1% w skali roku.

Brak zapisów lolajnościowych 
Jeżeli chcemy otrzymać bonus musimy posiadać rachunek do czasu jego wypłaty. Brak jest w regulaminie promocji innych zapisów lojalnościowych.

Promocja Comperia Bonus jest obecnie najbardziej interesującym kąskiem dla Łowców promocji. Korzystając z okazji możemy zagwarantować sobie świetne oprocentowanie oraz zgarnąć przyzwoity bonus (100 zł).

Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. 

Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami.

1 komentarz:

  1. Duży plus comperii to brak problemów z rozliczeniami i szybka komunikacja. Szkoda że bzwbk bo mam już konto

    OdpowiedzUsuń