niedziela, 1 maja 2016

Refunder - nowość na rynku portali cashback


Dzisiejszy wpis poświęcimy serwisowi Refunder, czyli największemu portalowi cashback w Szwecji, który właśnie zawitał do naszego kraju. Idea działania takiego serwisu jest dość prosta. Zarejestrowani klienci mogą kupować w zrzeszonych sklepach i odbierać z tego tytułu drobne kwoty zwrotów. 

Jak działa refunder?
Gdy zalogujemy się do konta na Refunder. ujrzymy listę sklepów internetowych, w których zyskamy zwrot pieniędzy za zakupione towary. Wystarczy odwiedzić ten sklep za pomocą specjalnego linku odsyłającego , aby dana transakcja została przypisana do naszego konta. 

Przejście do sklepów odbywa się z:
- katalogu sklepów na stronie,
- przy pomocy wtyczki instalowanej w przeglądarce, która wskazuje w wynikach wyszukiwania google sklepy w których można uzyskać cashback.  

Rozliczenia cashback
Zakup w sklepie online zostanie zarejestrowany i widoczny w „Nadchodzące zwroty” w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu. Pieniądze widoczne w „Nadchodzące zwroty” trafią do „Gotowe do wypłaty” jak tylko sklep, w którym dokonano zakupu, potwierdzi Twoją transakcję. 

Wypłaty środków
Jeśli mamy już na swoim koncie Refunder przynajmniej 45zł w sekcji „Gotowe do wypłaty”, możemy wtedy dokonać wypłaty. Zebrane pieniędze możemy wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. 

Oto krótka prezentacja ilustrująca działanie portalu Refunder:

Zachęcam do zapoznania się również z innymi portalami typu cashback
(Planetplus oraz zagraniczny 
Giving Assistant, który rozdaje 5$ na start)!


2 komentarze:

  1. Z tego co patrzę zyskam 90 zł zwrotu za rezerwację hotelu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już mam 2 wypłaty z refundera za sobą. Moge polecić

    OdpowiedzUsuń