środa, 20 lipca 2016

Zyskaj 25 zł na przejazdy z Uberem

Firmy opierające się na tzw. ekonomii współdzielonej bardzo często oferują atrakcyjne promocje aby przekonać użytkowników do swoich usług. Tak też jest w przypadku konkurenta taksówek aplikacji Uber. Do zgarnięcia jest aż 25 zł na przejazdy z lokalnymi kierowcami.

Uber jest to mobilna platforma, której zadaniem jest kojarzenie kierowców i pasażerów. Jej zaletą są niskie ceny, uproszczenie stawek za przejazd, brak klasycznych taryf nocnych oraz bezgotówkowe rozliczanie płatności. Zamawianie przejazdu odbywa się wyłącznie poprzez aplikację mobilną.

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy zaznaczyć na mapie miejsce odbioru i poczekać na kierowcę. Trasa rejestrowana jest przez GPS i na podstawie jego wskazań wyliczany jest finalny koszt kursu. Pieniądze są pobierane bezpośrednio z naszej karty.

W Polsce z aplikacji UBER mogą na razie korzystać mieszkańcy:
- Warszawy,
- Krakowa,
- Trójmiasta,
- Poznania,
- Wrocławia,
- Łodzi,
- i Aglomeracji Śląskiej.

Koszty przejazdu:
Opłata za rozpoczęcie kursu wynosi 5 zł. Natomiast za przejechany kilometr zapłacimy 1,40 zł albo 25 gorszę za minutę (jeśli jedziemy poniżej 18km/h).
Stawki są bardzo konkurencyjne w porównaniu do standardowych taksówek. 
To ile zapłacimy możemy sprawdzić w aplikacji przed kursem (kwota orientacyjna).

25 zł rabatu na pierwszy przejazd (!!)
Uber na start dla nowych użytkowników (po zarejestrowaniu z linku polecejącego) oferuje 25 zł do wykorzystania na przejazdy. Jedynie musimy dokonać rejestracji oraz podać dane karty płatniczej. Oczywiście środki rabatowe są pobierane wcześniej i wszelkie podróże do 25 zł są darmowe!

Dzięki promocji od Ubera wiele osób może po raz pierwszy skorzystać z aplikacji i przekonać się do takiej formy tańszego przemieszczania się po mieście. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz