sobota, 23 lipca 2016

Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł w prezencie od CitiBanku

Powraca dobrze znana promocja od Citibanku. Tym razem wraz z DARMOWĄ kartą kredytową możemy otrzymać telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł.

Kto może skorzystać z okazji?
Uczestnikiem oferty może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibanku
oraz
spełni warunki uprawniające do otrzymanie karty:
- wiek - minimum 21 lat,
- dochód netto - minimum 1200 zł,
- zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
- dla firm: min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza od 2 lat.

Warunki promocji:
Aby otrzymać telefon wystarczy za pomocą otrzymanej karty wykonać płatności na łączną kwotę 3000 zł w ciągu trzech miesięcy oraz w przeciągu miesiąca zalogować się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej.


Jak skorzystać z okazji:
- Aby zgłosić swój udział w promocji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie banku.
- Po kilkunastu godzinach zadzwoni do Nas konsultant banku w celu wyboru karty kredytowej (World MasterCard / Citibank PremierMiles / Citi Simplicity)  oraz poinformuje o dalszym przebiegu procesu wnioskowania. 
- Następnie musimy dostarczyć (przez kuriera) do banku dokumenty potwierdzające nasze dochody. 
- Ten sam kurier dostarczy nam również umowę o kartę.

Odbiór nagrody:
Bank poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy wymogi regulaminowe. W ciągu kolejnego miesiąca otrzymamy od kuriera telefon LG K8 LTE. Nagroda ta jest zwolniona jest z podatku.

Karty biorące udział w promocji:
Przystępując do promocji wnioskować możemy o jedną z następujących kart: World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Szczególnie polecamy kartę Citi Simplicity , gdyż jest ona bezwarunkowo darmowa. Jeśli środki z karty spłacimy terminowo to nie poniesiemy żadnych kosztów. 

Szczegóły regulaminowe:
W przypadku tej promocji brak jest regulaminowych kruczków. Należy jednak zwrócić uwagę na opłatę za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej przesłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". Usługa za darmo zostanie dezaktywowana. 

Brak zapisów lojalnościowych
Oznacza to, że po otrzymaniu nagrody możesz z kartą zrobić co zechcesz - również z niej zrezygnować.

Promocja zakończona.

1 komentarz:

  1. Citi możnaby już nazwać nadwornym rozdawaczem różnego rodzaju giftów od tabletów po smartfony. Nie było chyba miesiąca by ban ten nie oferowała jakiegoś gratis w zamian za założenie karty kredytowej. No ale przyznam sam że niektóre ich oferty są kuszące i niekiedy sam bym skorzystał.

    OdpowiedzUsuń