poniedziałek, 26 grudnia 2016

ePopulus - zarabiaj wyrażając swoje zdanie


Powracamy z zapominaną serią wpisów o panelach umożliwiających zarabianie w zamian za wypełnianie ankiet. Tym razem prezentujemy portal ePopulusPodobnie do innych paneli badawczych ePopulus umożliwia zdobywanie punktów za przekazane opinie - proporcjonalne do czasu niezbędnego na wypełnienie ankiety oraz jej trudności.

Jak dołączyć do panelu?
Aby zarejestrować się w ePopulus należy na stronie panelu wypełnić wymagane pola w formularzu rejestracji. Następnie musimy tylko potwierdzić nasz adres e-mail klikając w link otrzymany na skrzynkę pocztową i już jesteśmy członkami społeczności badawczej.

Warto po rejestracji poświęcić kilka minut aby uzupełnić ankiety początkowe, które pozwolą zakwalifikować nas do odpowiednich grup. Dzięki temu w późniejszym okresie będziemy otrzymywać dopasowane do naszej osoby ankiety i zapytania. Wszelkie udzielane pytania są dość ogólnikowe. Udzielamy odpowiedzi na takie pytania jak: ile osób liczy nasza rodzina, czy lubimy produkt A/B, czy też jaki zawód wykonujemy.

Jak otrzymać wynagrodzenie?
Aby przelać zgromadzone przez nas środki musimy uzbierać określone minimum punktów. Najniższą kwotą możliwą do wypłaty jest 40 zł. 
Środki wypłacane są za pośrednictwem serwisu PayPal.

Pamiętajmy o rzetelnym i sumiennym wypełnieniu ankiet. Każda ankieta jest weryfikowana i podawanie losowych danych powoduje odrzuceniem uczestnictwa.
Zaproszenia do ankiet otrzymujemy mailowo. Kwota wynagrodzenia jest automatycznie dodawana do konta po zakończeniu badania. 

Podsumowując ePopulus jest kolejnym ciekawym uwagi panelem badawczym. Warto dołączyć do jego społeczności aby zarobić parę złotych miesięcznie bez zbędnego wysiłku.

Osobiście uczestnicząc w kilku serwisach tego typu uzyskuję miesięcznie widoczne dodatkowe źródło przychodów.

1 komentarz:

  1. Oby tych ankiet nie było tylko kilka w roku, jak w niektórych panelach tego typu

    OdpowiedzUsuń