niedziela, 8 stycznia 2017

Kantory internetowe na strefawalut.pl

O korzystnych sposobach na wymianę walut pisaliśmy już niejednokrotnie. W ostatnim czasie natrafiliśmy jednak na serwis Strefawalut, który może być wartościowym źródłem informacji nt. kantorów internetowych. 

Strefawalut jest to internetowa porównywarka kantorów online, która pokazuje kursy walut aktualnie oferowane przez e-kantory. W zakładce Kantory Internetowe porównano według 25 kryteriów kantory online oraz platformy społecznościowe działające w Polsce i za granicą. Mamy możliwość również przejścia do wizytówki każdej z firm, gdzie znajdziemy szczegółowy opis instytucji oraz zasady wymiany.

Oto przykładowy wynik porównania:

Prezentowane informacje są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu od razu możemy dokonać wymiany po podanej cenie. W serwisie Systemwalut uwzględnione są również wszelkie promocje - tak więc możemy zyskać jeszcze więcej niż tylko dobry kurs wymiany. Takie oferty oznaczone są czerwonym przyciskiem z napisem 'Promocja'. Na stronie znajdują się też opinie użytkowników na temat porównywanych kantorów. Z kolei, w dziale Newsroom walutowy autorzy strony publikują różne ciekawe artykuły z branży kantorów online oraz z rynku walutowego forex.

Podsumowując StrefaWalut jest ciekawym narzędziem, dzięki któremu możemy zaoszczędzić wiele czasu na poszukiwanie najkorzystniejszej opcji wymiany walut. Pamiętajmy, że nie zawsze jedynym kryterium jest cena. Zwróćmy uwagę na opinię klientów czy też szybkość transakcji. 

3 komentarze:

 1. fajnie, tylko, że Strefa Walut to jedna z najgorszych porównywarek ekantorów. Rozumiem, że polecacie ten chłam za kasę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj chyba konkurencja się wściekła, bo niby kogo obchodzi jakąś tam porównywarka, skoro wszystkie są takie same

   Usuń
  2. Porównywarka bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Prezentowane dane są zgodne z rzeczywistością. Prosta konstrukcja strony i minimalizm może niektórych zniechęcać ale dla nas liczy się cel - oszczędności ;)

   Pozdrawiamy!

   Usuń