sobota, 17 czerwca 2017

Waluta w e-kantorze tańsza niż w banku nawet nawet o 13%

Korzystna wymiana walut nie jest łatwym zadaniem. Kursy w kantorach mogą znacząco odbiegać od siebie, co przy większej wymianie stanowi znacząca kwotę. Warto przed taką transakcją dokładnie zapoznać się z kantorami i przeanalizować ich ofertę. Z pomocą jak zawsze przyjdzie nam internet.

Poniższa tabela ukazuje jak bardzo mogą się różnić kursy walut między kantorami:
* Porównano najlepszy kurs w kantorze internetowym ze średnim kursem w kantorze stacjonarnym, kantorów stacjonarnych jest kilka tysięcy i trudno określić najlepszy i najgorszy kurs; z pewnością kursy te byłyby gorsze niż w bankach ponieważ często słyszymy o zawyżaniu kursów np. na lotniskach.
Źródło: Kantorlista.pl kursy w e-kantorach, Spred.pl kursy w bankach, 02.03.2017, 14:35

Jednym z takich portali jest spred.pl umożliwiający porównanie kursów walut w większości podmiotów świadczących takie usługi w sposób elektroniczny w naszym kraju. Ta porównywarka kursów walut w bankach dzięki prostej konstrukcji strony przejrzyście i szybko prezentuje zestawienie cen w większości dostępnych na rynku kantorów. W łatwy sposób zorientujemy się w ofertach i znajdziemy najkorzystniejszą dla nas. Wygenerowane przez system zestawienie wyświetla nie tylko kwotowe ujęcie, ale prezentuje również aktualne promocje, Oczywiście wszystkie dane są na bieżąco aktualizowane, a w przypadku kantorów internetowych od razu możemy skorzystać z ich usług.

Kurs walut w kantorach online możemy również na bieżąco zobaczyć w serwisie kantorlista.pl
Serwis w przyjazny sposób prezentuje oferty wymiany walut uwzględniając również platformy społecznościowe. Publikowane są ponadto obszerne artykuły ze świata kantorów oraz informacje o aktualnych promocjach na rynku. Korzystanie z platformy jest intuicyjne, dane prezentowane są w sposób przejrzysty i zrozumiały.


Zaprezentowane powyżej serwisy pozwolą nam racjonalniej podejmować decyzje o wyborze kantoru, a co się z tym wiąże nie tracić na wymianie walut.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz