poniedziałek, 6 listopada 2017

Ostatni dzwonek - 400 zł do Biedronki za darmową kartę


Pozostało zaledwie kilka dni aby skorzystać z promocji CitiBanku i zyskać aż 400 zł na zakupy w popularnej i taniej sieci dyskontów Biedronka. Zasady są bardzo proste - wystarczy założyć bezpłatną kartę kredytową i korzystać z niej przez 2 najbliższe miesiące. Więcej wymogów brak, nie występują również zapisy lojalnościowe w regulaminie promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby zgłosić się do udziału w promocji należy wypełnić krótki wniosek na stronie banku, następnie przeprowadzić krótką rozmowę z konsultantem Citi Banku i dostarczyć odpowiednie dokumenty (kurierem lub mailem wg dyspozycji banku). Czas na rejestrację mamy do 10.11.2017 r.

Kto może skorzystać z okazji?
Z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21 lat (25 lat w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej) i nie posiada od 1.01.2015 r. żadnej karty kredytowej Citibanku. Bank oczekuje również od osoby wnioskującej dochód na poziomie min 1 200 zł  i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy.
Jeżeli spełniamy powyższe warunki możemy śmiało wnioskować o kartę.

W trakcie składania wniosku ważne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną - są to wymogi niezbędne do udziału w promocji.

Warunki promocji:
1) Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

2) Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. 


Bon do biedronki w kwocie 400 zł
Po zalogowaniu się w serwisie bankowości internetowej i dokonaniu w dwóch kolejnych miesiącach pięciu transakcji kartą (po pięć transakcji w każdym miesiącu) klient otrzyma voucher na zakupy w sieci sklepów Biedronka o wartości 400 złotych. Voucher można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od otrzymania i nie jest konieczne wykorzystywanie go jednorazowo. 

Karta Kredytowa Citi Simplicity
W rozmowie telefonicznej konsultant banku może zaproponować różne karty dostępne w ofercie banku. Redakcja okazyjny.net rekomenduje Kartę Kredytową Citi Simplicity, gdyż ona jako jedyna jest  bezwarunkowo darmowa. Bez opłaty rocznej za kartę. Bez opłaty za powiadomienia SMS.

Warto zauważyć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%. Jednak spłacając kartę w okresie bezodsetkowym nie ponosimy żadnych kosztów i oddajemy wyłącznie tyle ile wydaliśmy z karty.

Promocja zakończona

7 komentarzy:

 1. Czy później bez problemu mogę zrezygnować z karty np po pół roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście jeśli uznasz, że nie potrzebujesz już Kartę kredytową w Citi Handlowy można zamknąć na infolinii lub w systemie transakcyjnym.
   Warto jednak posiadać ten plastik, gdyż jest on darmowy (SimplyCity) i może zawsze się przydać ;-)

   Usuń
 2. Ciekawa promocja od City
  niestety skorzystałem z poprzednich, a dokładnie z promo z tabletem
  Mogliby już skrócić ten okres karencji dla nowych

  OdpowiedzUsuń
 3. "Zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy" - cięzko dla freelancera sprostać

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak długo czeka się na telefon z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3-5 dni obecnie
   Promocja jest dość popularna i dlatego musimy pod koniec uzbroić się w cierpliwość.

   Usuń
 5. Akcja powróciła! teraz tylko 300 zł można otrzymać

  OdpowiedzUsuń