czwartek, 28 grudnia 2017

Zakupy za 400 zł na Allegro od Citi Banku

Promocje od Citi Banku cieszą się niezmienną popularnością. To co wyróżnia je od ofert konkurencji to zdecydowanie bardziej atrakcyjne nagrody. Tym razem otrzymać możemy bon o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Aby go otrzymać należy wydać 1000 zł kartą. Dodajmy bezpłatną kartą! Oczywiście pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może wiązać się z kosztami, jednak mądrze jej używając nie poniesiemy żadnych opłat. Dlatego wnioskując o kartę wybierzmy Citi Sipliciti (bezpłatną kartę od Citi Banku).

Jak skorzystać z promocji?
Aby zgłosić się do udziału w promocji należy wypełnić krótki wniosek na stronie banku, następnie przeprowadzić krótką rozmowę z konsultantem Citi Banku i dostarczyć odpowiednie dokumenty (kurierem lub mailem wg dyspozycji banku). 

W moim przypadku (podczas ostatniej promocji z voucherem do Biedronki) na kontakt ze strony banku musiałem poczekać ponad tydzień, niezbędne dokumenty dosłałem maile, a kurier pojawił się z umową po 3 dniach. Karta dotarła pocztą po tygodniu.


Kto może skorzystać z okazji?
Z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21 lat (25 lat w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej) i nie posiada od 1.01.2015 r. żadnej karty kredytowej Citibanku. Bank oczekuje również od osoby wnioskującej dochód na poziomie min 1 200 zł  i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy.
Jeżeli spełniamy powyższe warunki możemy śmiało wnioskować o kartę.

W trakcie składania wniosku ważne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną - są to wymogi niezbędne do udziału w promocji.

Warunki promocji: 
Należy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą (w sklepach lub internecie) na łączną kwotę min. 1000 zł oraz co najmniej raz zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej - tylko tyle.

Voucher na zakupy w serwisie Allegro trafi do nas w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Karta Kredytowa Citi Simplicity
W rozmowie telefonicznej konsultant banku może zaproponować różne karty dostępne w ofercie banku. Redakcja okazyjny.net rekomenduje Kartę Kredytową Citi Simplicity, gdyż ona jako jedyna jest  bezwarunkowo darmowa. Bez opłaty rocznej za kartę. Bez opłaty za powiadomienia SMS.

Warto zauważyć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%. Jednak spłacając kartę w okresie bezodsetkowym nie ponosimy żadnych kosztów i oddajemy wyłącznie tyle ile wydaliśmy z karty.

Brak również zapisów lojalnościowym w regulaminie promocji. W każdej chwili możemy zrezygnować z karty kredytowej.

Promocja zakończona.

1 komentarz:

  1. Skorzystałem wcześniej z promocji z Biedronką. Warunki spełnione tylko czekam na kod. Długo czeka się na kartę, ale później wszystko przebiega bez problemu.

    OdpowiedzUsuń