czwartek, 4 stycznia 2018

300 zł do Biedronki za darmową kartę kredytową


Powróciła promocja CitiBanku, w której możemy zyskać 300 zł na zakupy w popularnej sieci dyskontów Biedronka. Zasady są bardzo proste - wystarczy założyć bezpłatną kartę kredytową i wykonać 10 płatności na dowolne kwoty. Oczywiście jak przystało na promocję od Citi brak jest zapisów lojalnościowych w regulaminie promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby zgłosić się do udziału w promocji należy wypełnić krótki wniosek na stronie banku, następnie przeprowadzić krótką rozmowę z konsultantem Citi Banku i dostarczyć odpowiednie dokumenty (kurierem lub mailem wg dyspozycji banku).
Czas na rejestrację mamy do 5.02.2018 r.

Kto może skorzystać z okazji?
Z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21 lat (25 lat w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej) i nie posiada od 1.01.2015 r. żadnej karty kredytowej Citibanku. Bank oczekuje również od osoby wnioskującej dochód na poziomie min 1 200 zł  i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy.
Jeżeli spełniamy powyższe warunki możemy śmiało wnioskować o kartę.

W trakcie składania wniosku ważne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną - są to wymogi niezbędne do udziału w promocji.

Warunki promocji:
1) Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online,
2) przez 2 pełne pierwsze miesiące wykonaj po minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty).

Warunki te musimy wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.


Bon do biedronki w kwocie 300 zł
Po spełnieniu powyższych warunków klient otrzyma voucher na zakupy w sieci sklepów Biedronka o wartości 300 złotych. Voucher można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od otrzymania i nie jest konieczne wykorzystywanie go jednorazowo. 

Karta Kredytowa Citi Simplicity
W rozmowie telefonicznej konsultant banku może zaproponować różne karty dostępne w ofercie banku. Redakcja okazyjny.net rekomenduje Kartę Kredytową Citi Simplicity, gdyż ona jako jedyna jest  bezwarunkowo darmowa. Bez opłaty rocznej za kartę. Bez opłaty za powiadomienia SMS.

Warto zauważyć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%. Jednak spłacając kartę w okresie bezodsetkowym nie ponosimy żadnych kosztów i oddajemy wyłącznie tyle ile wydaliśmy z karty.

Promocja zakończona!

6 komentarzy:

 1. 100 zł więcej było ostatnio ale pewnie tyle chętnych dorwali, że uznali że 300 wystarczy teraz

  OdpowiedzUsuń
 2. Już widzę minę kasjerki w Biedrze =)

  OdpowiedzUsuń
 3. W jaki sposób można później zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg informacji z innej strony:
   "Kartę kredytową w Citi Handlowy można zamknąć:

   na infolinii, numer: +48 22 362 24 84 lub +48 22 692 24 84
   w systemie transakcyjnym:
   Logujemy się do Citibank Online , a następnie klikamy:

   Kontakt z bankiem → Zapytaj/Złóż zlecenie → Karty Kredytowe → Zamknięcie karty"

   Usuń
 4. Proszę nie nazywać simpliciti kartą darmową. Od 1 marca będzie po 5 złotych miesięcznie za naklejkę zbliżeniową, nawet jeśli się z niej nie korzysta.
  Taki "myk".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naklejka zbliżeniowa to produkt dodatkowy. Nie musisz go zamawiać wraz z kartą. Równie dobrze można wykupić płatne ubezpieczenie karty - ale po co?
   Karta sama w sobie jest darmowa.

   Usuń