niedziela, 18 lutego 2018

300 zł w gotówce za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Citi przyzwyczaja nas do częstych promocji. Tym razem możemy zyskać 300 zł na dowolne zakupy. Zasady są bardzo proste - musimy wykonać tylko 10 transakcji kartą na dowolne kwoty. Oczywiście jak przystało na promocję od Citi brak jest zapisów lojalnościowych w regulaminie promocji.

Jak skorzystać z promocji?
Aby zgłosić się do udziału w promocji należy wypełnić krótki wniosek na stronie banku, następnie przeprowadzić krótką rozmowę z konsultantem Citi Banku i dostarczyć odpowiednie dokumenty (kurierem lub mailem wg dyspozycji banku).

Kto może skorzystać z okazji?
Z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21 lat (25 lat w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej) i nie posiada od 1.01.2015 r. żadnej karty kredytowej Citibanku. Bank oczekuje również od osoby wnioskującej dochód na poziomie min 1 200 zł  i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy.
Jeżeli spełniamy powyższe warunki możemy śmiało wnioskować o kartę.

W trakcie składania wniosku ważne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną - są to wymogi niezbędne do udziału w promocji.


Warunki promocji:
1) Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online,
2) Wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą na dowolne kwoty w ciągu 2 następujących miesięcy (na dowolne kwoty).

Warunki te musimy wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

300 zł na zakupy
Zgodnie z regulaminem promocji zasilenie rachunku karty nastąpi w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. O przyznaniu nagrody (w wysokości 300 zł) powiadomieni zostaniemy poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej. Promocyjne środki możemy wykorzystać na dowolne zakupy z użyciem karty od Citi.

Promocja trwa do 23.05.2018.

Karta Kredytowa Citi Simplicity
W rozmowie telefonicznej konsultant banku może zaproponować różne karty dostępne w ofercie banku. Redakcja okazyjny.net rekomenduje Kartę Kredytową Citi Simplicity, gdyż ona jako jedyna jest  bezwarunkowo darmowa. Bez opłaty rocznej za kartę. Bez opłaty za powiadomienia SMS.

Warto zauważyć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%. Jednak spłacając kartę w okresie bezodsetkowym nie ponosimy żadnych kosztów i oddajemy wyłącznie tyle ile wydaliśmy z karty.

Promocja zakończona!

3 komentarze:

  1. nie posiada od 1.01.2015 r. żadnej karty kredytowej Citibanku ... eh.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, a może post dla właścicieli firm? Na przykład o usługach doradczych? Gdzie z takich korzystać? Bardzo mi siępodobają Twoje wpisy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń