piątek, 6 września 2019

10 zł na zakupy w Biedronce od Plus GSM

Ciekawa promocja dla użytkowników ofert na kartę w sieci Plus. Abonenci ten sieci mogą otrzymać bon o wartości 10 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Aby otrzymać bon na zakupy, należy doładować konto co najmniej za 20 zł za pośrednictwem „kanału bankowo-internetowego”. Warunek: musi to być pierwsze zasilenie konta za pośrednictwem tego kanału w ciągu ostatniego roku.

Zasilenia konta należy dokonać na www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.plus.pl/doladujonline, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl lub jedną z następujących stron internetowych banków www.plusbank24.pl, www.inteligo.pl, www.pkobp.pl, Banku Pocztowego, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, BGŻ BNP Paribas, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, jednym z dostępnych na tych stronach sposobów (systemów) doładowań, lub jedną z ich aplikacji mobilnych, lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA, lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za aplikacji mobilnej Skycash możliwych do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store – podaje Plus w swojej informacji prasowej.Czas trwania promocji:
Od 4 września do 31 października br. lub do wyczerpania puli kodów.

Aktywacja promocji:
Przed zasileniem konta należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści BIEDRONKA na numer 80777. Po odebraniu wiadomości zwrotnej o aktywacji należy dokonać zasilenia na co najmniej 20 zł.

3 komentarze:

  1. Skorzystał już ktoś z tego?

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze to jakiś gratis i jeśli mamy możliwość to warto go wykorzystać. Na pewno taka promocja trafi do klientów Biedronki. To w przypadku doładowania telefonu na kartę oczywiście. Sieci komórkowe ścigają się ze sobą co do korzystniejszych ofert dlatego klienci powinni z tego korzystać. Fajnie, że na tym portalu można znaleźć ciekawe oferty, ponieważ wiele może nam umknąć.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń