niedziela, 9 października 2022

Znicze z grawerem - zobacz, jak upamiętnić bliskich!


Bliscy, którzy odeszli, zostają w naszych sercach. Aby okazać pamięć, dbamy o ich groby i zapalamy znicze. Szczególnie w czasie, gdy zbliża się Święto Zmarłych, staramy się w odpowiedni sposób upamiętnić osoby, za którymi tęsknimy. Jak to zrobić? Doskonałym sposobem są personalizowane dekoracje grobu.
Lampiony z grawerem i podstawki pod znicze z dedykacją to ozdoby jedyne w swoim rodzaju. Zobacz nasze propozycje ze sklepu internetowego Wspomnienie.net.

Znicz z grawerem - wyjątkowość personalizacji

Dziś popularnością cieszą się nowoczesne dekoracje na grób. Świetnym wyborem są znicze z dedykacją. Można umieścić na nich kilka słów do swoich bliskich lub wyrażający ogromną tęsknotę cytat z ważnym przesłaniem. Dzięki wysokiej jakości personalizacji tekst jest precyzyjny i trwały. To bardzo ważne ze względu na warunki atmosferyczne panujące na cmentarzu. Otwarta przestrzeń sprawia, że znicz z grawerem jest narażony, w zależności od pory roku, na silne słońce lub opady deszczu. Personalizacja sprawia, że wybrany przez nas znicz z dedykacją będzie niepowtarzalną ozdobą grobu.

Znicz LED - nowoczesne rozwiązanie

W związku z popularyzacją ekologicznych rozwiązań zaczęto coraz częściej stawiać na znicze ledowe na baterie. Mają one wiele istotnych zalet. Przede wszystkim nie generują tak dużej ilości ciepła, jak tradycyjne wkłady. Pozwala to niemal całkowicie zapobiec emitowaniu zanieczyszczeń do powietrza. Warto również zaznaczyć, że znicz LED nie niszczy się tak szybko, jak ten ogrzewany prawdziwym ogniem. Kolejną zaletą, którą mogą poszczycić się wspomniane znicze ledowe, jest czas świecenia. Tradycyjny wkład pali się od kilku godzin do kilku dni. Znicz LED może natomiast świecić się około 3 tygodnie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma możliwości częstego odwiedzania cmentarza. Wkład zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie przypominał wyglądem i działaniem tradycyjną świecę. Znicz LED z grawerem może zdobić dedykacja oraz delikatne symbole religijne.

Podstawka pod znicz - szeroki wybór kształtów i kolorów 

Chcąc ozdobić grób, warto wziąć pod uwagę podstawki pod znicze z dedykacją. Szeroki wybór pozwala dopasować je do wyglądu pomnika oraz tego, kim była dla nas zmarła osoba. Podstawka pod znicze może mieć kształt prostokąta, krzyża lub serca. Umieść na niej specjalną dedykację oraz fotografię osoby, która odeszła. Podstawka pod znicz ze zdjęciem to doskonała opcja dla tych, którzy zrezygnowali z wizerunku bliskiego na nagrobku. Do wyboru są podstawki czarne, białe oraz wykonane z transparentnej pleksi.

Lampion i podstawka pod znicz

Ciekawą opcją jest również połączenie podstawki pod znicz i lampionu. Wówczas personalizacja w formie tekstu, grafiki lub również zdjęcia bliskiej osoby znajduje się na specjalnie do tego przygotowanej podstawce. Umieść w lampionie odpowiedni wkład i ciesz się osiągniętym efektem. Spersonalizowane dekoracje na grób pozwalają upamiętnić zmarłego w wyjątkowy sposób.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz