czwartek, 8 listopada 2012

Programy Lojalnościowe - Payback

Witajcie!
Dziś postaram się Wam przedstawić jeden z większych a wg mnie najpopularniejszy w Polsce multiprogram lojalnościowy Payback.

Posiadając kartę Payback możemy zyskiwać dokonując zakupów w takich sieciach jak: Allegro.pl, BP, Bank Zachodni WBK, Fly.pl, Kolporter, Mix Electronics, Orange, Telekomunikacja Polska, Grupa Hotelowa Orbis, Real oraz wielu innych.

Warto wiedzieć, że w 2011 roku PAYBACK na świecie przeszedł w ręce finansowego giganta – American Express.

Jaki jest mój sposób na payback?
Ja głównie zbieram dzięki allegro oraz aktywnie korzystam z ekuponów znajdujących się na stronie programu. Dzięki temu mogę w łatwy sposób zyskać bonusowe punkty.
Zarobione pointsy przeznaczam na doładowanie telefonu (prepaid orange). Obecnie przelicznik to 1000 pkt  = 10zł. Można również zgromadzone punkty wymieniać na nagrody rzeczowe lub płacić nimi za zakupione produkty empiku.
Np za każde 3 zł wydane na allegro otrzymujemy 1 punkt.
Tak więc mój ostatni zakup za 300 zł nie był tańszy o 15zł jak mi się zdawało. [patrz alior sync]
Ale dodatkowo zyskałem 100 pkt + 300 dodatkowych z ekuponu, czyli łącznie 400 pkt. To jest równowartość 4 złotych. Tak więc grosz do grosza i będzie...

Rozważcie ten program, jeżeli w nim nie uczestniczycie jeszcze. Kartę rozdają partnerzy i można bezpłatnie zamówić ją przez internet.

6 komentarzy:

 1. Jeśli ktoś ma hipermarket Real w pobliżu to również warto korzystać z Payback. Można zrobić zakupy nawet do 25% taniej!

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, uczestniczą w tym programie można naprawdę sporo zyskać i sporo zaoszczędzić. Ogólnie jestem zdania, że programy lojalnościowe to fajna sprawa i warto z nich korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń