czwartek, 8 listopada 2012

Programy Lojalnościowe - Payback

Witajcie!
Dziś postaram się Wam przedstawić jeden z większych a wg mnie najpopularniejszy w Polsce multiprogram lojalnościowy Payback.

Posiadając kartę Payback możemy zyskiwać dokonując zakupów w takich sieciach jak: Allegro.pl, BP, Bank Zachodni WBK, Fly.pl, Kolporter, Mix Electronics, Orange, Telekomunikacja Polska, Grupa Hotelowa Orbis, Real oraz wielu innych.

Warto wiedzieć, że w 2011 roku PAYBACK na świecie przeszedł w ręce finansowego giganta – American Express.

Jaki jest mój sposób na payback?
Ja głównie zbieram dzięki allegro oraz aktywnie korzystam z ekuponów znajdujących się na stronie programu. Dzięki temu mogę w łatwy sposób zyskać bonusowe punkty.
Zarobione pointsy przeznaczam na doładowanie telefonu (prepaid orange). Obecnie przelicznik to 1000 pkt  = 10zł. Można również zgromadzone punkty wymieniać na nagrody rzeczowe lub płacić nimi za zakupione produkty empiku.
Np za każde 3 zł wydane na allegro otrzymujemy 1 punkt.
Tak więc mój ostatni zakup za 300 zł nie był tańszy o 15zł jak mi się zdawało. [patrz alior sync]
Ale dodatkowo zyskałem 100 pkt + 300 dodatkowych z ekuponu, czyli łącznie 400 pkt. To jest równowartość 4 złotych. Tak więc grosz do grosza i będzie...

Rozważcie ten program, jeżeli w nim nie uczestniczycie jeszcze. Kartę rozdają partnerzy i można bezpłatnie zamówić ją przez internet.

9 komentarzy:

 1. Jeśli ktoś ma hipermarket Real w pobliżu to również warto korzystać z Payback. Można zrobić zakupy nawet do 25% taniej!

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, uczestniczą w tym programie można naprawdę sporo zyskać i sporo zaoszczędzić. Ogólnie jestem zdania, że programy lojalnościowe to fajna sprawa i warto z nich korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Programy lojalnościowe są niezmiennie od wielu lat skuteczną formą promocji firm i sklepów. Klienci bowiem chętnie korzystają z różnorodnych promocji, zbierają punkty i wymieniają je na nagrody. Aktualnie coraz częściej plastikowe karty zamieniane są na aplikacje mobilne – dodaje to programowi atrakcyjności i eliminuje dużą liczbę kart przechowywanych w portfelach klientów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawie napisane. Super wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń