sobota, 10 listopada 2012

Programy Lojalnościowe - Vitay

Dziś wrócę do cyklu dotyczącego programów lojalnościowych. Czyli kilka notek dotyczących akcji organizowanych przez firmy, których celem jest Nas 'połechtać' i skłonić do częstszych wizyt i zostawienia większych sum gotówki..

Każdy zmotoryzowany Okazyjny wie, jak dużo PLNów potrafi zostawić na stacji benzynowej. Tankując na popularnych stacjach warto jest rozważyć uczestnictwo w programach lojalnościowych tychże stacji. Np. PKN Orlen posiada swój flagowy program - VITAY, natomiast stacje BP uczestniczą w programie partnerskim PAYBACK [o tym programie można przeczytać tu]

W programie VITAY otrzymujemy przeciętnie 6 pkt za każdy litr paliwa, oczywiście produkty i usługi typu premium są hojniej nagradzane przez Orlen. Warto również jest zamówić dodatkową kartę dla naszych bliskich. Dzięki czemu prędziej dobijemy do minimum minimum. Ja osobiście zawsze 'ciułam' na rabat na paliwo. Obecnie najtańsza nagroda tego typu wynosi: 5 400 pkt [20zł rabatu].

Myślę, że to nie jest wielce rewelacyjna okazja, lecz jak każdy program lojalnościowy dla stałych klientów jest opłacalny. Skoro mamy już swoje nawyki konsumenckie to miejmy coś z naszej lojalności ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz