sobota, 18 kwietnia 2015

Jesteś gotowy na 1000 zł od Credit Agricole?

Powraca promocja z gigantyczną premią w wysokości do 1000 zł. Skoro kwota wyjątkowo duża, to i warunki są dość urozmaicone. Co ważne warunki promocji możemy spełniać dość dowolnie i zarobić od 100 zł aż do równego tysiąca polskich złotych.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być każdy, kto w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia akcji nie był Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy oraz wcześniej nie skorzystał z promocji „Jesteśmy gotowi”.

Podczas uczestnictwa w promocji konieczne jest posiadanie:
Rachunku Oszczędzam oraz usługi CASaver.

Warunkiem zdobycia premii są stałe miesięczne wpływy w wysokości min. 1500 zł.


Oto jak wyglądają poszczególne premie:


1. Premia na start


Pierwszą "stówkę" otrzymamy za samo założenie konta oraz pierwszy wpływ na konto w kwocie min. 1500 zł.
2. Premia za przeniesienie konta


Jeżeli postanowimy przenieść konto z innego banku, składając dyspozycje jego zamknięcia oraz powiadomienia pracodawcy o nowym numerze konta oraz gdy na konto wpłynie wynagrodzenie w kwocie min. 1 500 zł otrzymamy kolejny bonus w wysokości 100 zł.


3. Premia za rachunki

Bank zwróci nam do 5% wartości rachunków za energię elektryczną, wodę, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny, abonament TV i Internet. Ten cash back może wynieść do 300 zł,  jednak nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie.

Aby otrzymać premię za rachunki należy przedstawić odpowiednią fakturę w placówce banku lub na dedykowanej stronie internetowej.

4. 500 zł zwrotu za płatności kartą

Aby skorzystać z tej premii należy aktywować usługę CAsaver, która to umożliwia gromadzenie środków na Rachunku Oszczędnościowym podczas codziennych zakupów. Usługa ta przypomina mBankowy mSaver. 
W przypadku promocji Credit Agricole bank dołoży 50% do tego co sami zaoszczędzisz na Rachunku Oszczędzam za pomocą CAsaver. Maksymalna kwota zaokrąglenia to 5 zł.
W taki oto sposób możemy zyskać do 500 zł, jednak nie więcej niż  27,77 zł miesięcznie.

Kolejnym wymogiem tej premii są płatności kartą na kwotę min 500 zł.

Promocja trwa do 31 maja 2015.

Niestety regulamin promocji zobowiązuje uczestników do utrzymywania konta przez okres 18 miesięcy. 


1 komentarz:

  1. sporo warunków, ale i kasa duża.. lecz tym razem się nie skusze:)

    OdpowiedzUsuń