poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Zamykamy Konto - Euro Bank

Każde konto bankowe z czasem staje się zbyt kosztowne - taką zasadę dobrze znają wszyscy Wyjadacze Bankowych Wisienek. Zobacz jak szybko i łatwo zamknąć konto w Euro Banku.

Zgodnie z § 57 pkt.1 Regulaminu Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. "każda ze Stron może wypowiedzieć Umowę w formie pisemnej z zachowaniem 28-dniowego okresu wypowiedzenia, w przypadku wypowiedzenia umowy konta przez Posiadacza"

W związku z powyższym zapisem regulaminu, wypowiedzenie konta można złożyć:

osobiście w placówce Euro Banku S.A. za okazaniem dowodu osobistego 
- bądź też przesłać listownie na adres Centrali Banku 

Euro Bank S.A.
ul. Św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

W przypadku wypowiedzenia składanego drogą listowną, należy złożyć podpis na wniosku zgodnie z Kartą Wzoru Podpisu, jaka została złożona w placówce Banku.


Opłata za zamknięcie konta nie jest naliczana, jeśli od podpisania umowy o prowadzenie konta osobistego minęło już co najmniej 90 dni. 

Aktualna Tabela Opłat i Prowizji do konta osobistego dostępna jest na stronie Euro Banku S.A. lub bezpośrednio pod linkiem:


Dla kont osobistych w pakietach internetowych założonych po 14.06.2014 istnieje możliwość zamknięcia konta za pomocą dyspozycji w serwisie eurobank online. 
W tym celu proszę przejść do zakładki „konto->szczegóły konta” oraz wybrać przycisk „zamknij konto”. Dyspozycję należy potwierdzić aktualnym wskazaniem tokena. Warunkiem zamknięcia konta jest brak powiązania z nim aktywnych produktów kredytowych.


Jeżeli poszukujesz nowej przystani dla Twoich oszczędności oraz pragniesz przy okazji zarabiać na bankowości sprawdź aktualne promocje w zakładce Finanse.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz