niedziela, 13 marca 2016

500 zł od mBanku zł za otwarcie konta i płatności kartą

W ubiegłym tygodniu pojawiła się bardzo łatwa, a zarazem obfita w nagrody promocja mBanku. Zarobić możemy aż 500 zł spełniając kilka, niezbyt wygórowanych warunków. 

Kto może skorzystać z promocji?
Uczestnikiem promocji musi być nowy klient banku, czyli osoba fizyczna, która w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w akcji należy złożyć wniosek o konto na specjalnej stronie promocji. Do wyboru mamy eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus. Musimy również zaakceptować we wniosku regulamin mOkazji.
Tak wygląda proces otwarcia konta:
Zawrzeć umowę o konto możemy poprzez:
- przelewu inicjującego z innego konta,
- za pośrednictwem kuriera,
- osobiście w placówce mBanku lub punkcie Aspiro.

Premia za mobilność - 10 zł
Pierwsza premia jest dość skromna i wynosi tylko 10 zł. Ale i warunki są banalne. Wystarczy pobrać i aktywować aplikację mobilną mBanku w ciągu 24 godzin od otwarcia konta. Premia zostanie przelana w ciągu 20 dni roboczych. 

Premia za wpływy i płatności kartą
Kolejny bonus pieniężny otrzymamy o ile pojawią się na naszym koncie wpływy "w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji". 
W tym przypadku wysokość premii uzależniona jest od sum płatności kartą i za pomocą systemu BLIK. Jest to 2% od transakcji kartą i 4% od płatności mobilnych BLIK.. Transakcje te powinny być wykonywane w punktach handlowo-usługowych i rozliczane w tym samym miesiącu.
Miesięczny zwrot płatności może wynieść maksymalnie 50 zł i może następować przez okres pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.

Dodatkowo należy spełnić poniższe warunki:
- wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł,
- płatności na kwotę min 250 zł,
- min 1 zalogowanie do aplikacji mobilnej banku.

Premia 240 zł !
Gdy spełnimy wszystkie warunki promocji w każdym z pięciu miesięcy otrzymamy bonus dodatkowy - 240 zł. Przelew otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniono powyższe warunki.

Warto zauważyć, że premie wypłacane w promocji mBanku są zwolnione są z podatku dochodowego.
Kilka słów o eKoncie
eKonto to sztandarowa oferta mBanku charakteryzująca się brakiem większości opłat i tak:
- 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
- 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash,
- darmowa karta płatnicza, gdy wykonamy 5 dowolnych płatności kartą (inaczej opłata 4 zł).

Promocja zakończona

3 komentarze:

  1. Przelew z konta żony wystarczy aby zapewnić sobie wpływy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba przyznać, że Mbank postarał się z ofertą dla nowego klienta. Mnie osobiście bardziej cieszą takie bonusy od banku, aniżeli dostaje się tablet nie najwyższych lotów czy też inne gadżety elektroniczne - tu mamy pewną gotówkę, którą można wydać na coś przydatnego bądź dołożyć do faktycznie dobrego tabletu. ;)

    OdpowiedzUsuń