niedziela, 31 lipca 2016

200 zł za założenie Konta 360°

Pojawiła się ciekawa promocja Konta 360°. W akcji tej klient będzie mógł otrzymać łącznie 200 zł bonusu, z czego 100 zł wypłaci serwis Bankier.pl, a drugie 100 zł otrzyma w formie kuponu Fly.pl. 

Czas akcji to tylko 2 tygodnie, zatem trzeba się spieszyć! Tak jak poprzednio, by otrzymać premię, należy w sierpniu podpisać umowę o konto, a następnie przez 3 miesiące (wrzesień, październik i listopad) spełnić warunki aktywności. Premia wypłacana będzie w grudniu.

Kto może skorzystać z okazji?
Uczestnikiem promocji może być tylko nowy klient banku tj. taki, który po 1.04.2015 nie dysponował żadnym rachunkiem w Banku Millennium.

Zgłoszenie udziału
Po rejestracji na stronie promocji mamy czas do 14.08.2016 r., aby złożyć wniosek o konto (umowa musi zostać podpisana do 21.08.2016). Następnie konto musi spełnić warunki aktywności we wrześniu, październiku i listopadzie, a także nie zostać zamknięte przed rozstrzygnięciem promocji. 

Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, wykorzystując do tego swój unikalny adres mailowy.Warunek aktywności na koncie:
a) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360°, 
we wrześniu, październiku i listopadzie 2016 r., Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku bankowego kwotą co najmniej 1000 PLN i korzystając z karty debetowej wydanej w związku z zawarciem umowy rachunku bankowego dokona w każdym z ww. miesięcy co najmniej jednej transakcji, jak również w okresie tym umowa rachunku bankowego nie zostanie rozwiązana, 
b) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° Student, 
we wrześniu, październiku i listopadzie 2016 r., Uczestnik dokona co najmniej jednej transakcji przy użyciu aktywowanej przez niego usługi BLIK i/lub karty debetowej do Konta, której jest posiadaczem, jak również w okresie tym umowa rachunku bankowego nie zostanie rozwiązana.

Opłaty 
Konto jest darmowe w przypadku min. 1000 zł wpływu na nasze konto bankowe oraz min. 1 operacji kartą. W opcji konta dla studenta wpływy nie są wymagane, wystarczy aktywność na karcie. 

Promocja dobiegła końca...

1 komentarz:

  1. Szkoda, że te drugie 100zl w kuponie na podroże.. Najlepsza zawsze żywa kasa

    OdpowiedzUsuń