czwartek, 2 lutego 2017

Lokata 4% od Idea Banku

Korzystanie z okazji internetowych to nie wszystko - warto również mądrze lokować zaoszczędzone środki. Istotną, a wręcz pozycją obowiązkową dla każdego oszczędnego czytelnika są lokaty od Idea Banku. Dziś zajmiemy się lokatą Happy dla nowych klientów banku. 

Zalety lokaty:
- wysokie oprocentowanie – nawet  do 4% w skali roku,
- lokata na 1, 2 lub 3 miesiące,
- kwota lokaty od 500 zł do 10 000 zł,
- bez zbędnego konta bankowego.

Kto może założyć lokatę?
Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Idea Banku. Idea Bank jako nowego klienta traktuje osoby, które przed złożeniem wniosku o otwarcie Lokaty Happy nigdy:
- nie wnioskowały do Idea Banku o uruchomienie jakiegokolwiek produktu oraz
- nie zawarły z Idea Bankiem żadnej umowy na jakikolwiek produkt.

Etapy otwierania lokaty:
1. Złożenie wniosku
Przechodzimy na stronę internetową promocyjnej lokaty Happy i wypełniamy wniosek online. Wprowadzamy podstawowe dane i nasz adres mailowy.

2. Potwierdzenie lokaty
Na podany adres e-mail bank przesyła potwierdzenie złożenia wniosku wraz z danymi logowania do bankowości elektronicznej i numerem konta, na który należy przelać środki na lokatę. Na zasilenie lokaty mamy 5 dni.

4. Otwarcie lokaty
Po dokonaniu przelewu lokata zostaje automatycznie uruchomiona, a my możemy zarządzać nią poprzez serwis online.


Dodatkowe informacje:
Lokata Happy jest automatycznie odnawiana na warunkach lokaty standardowej Idea Banku. Po zakończeniu lokaty promocyjnej radzimy ręcznie wybrać warunki nowej lokaty poprzez rozwiązanie lokaty standardowej i wybranie nowej z dostępnych ofert.

Zakończenie lokaty
Jeżeli w dowolnej chwili zdecydujemy się na zerwanie lokaty nasze środki powrócą do nas w przeciągu dnia roboczego na konto z którego wpłynęły środki do Idea Banku.

Gwarancja BFG
Oczywiście przechowywane środki w Idea Banku podlegają ochronie do kwoty 100 000 EUR na każdego klienta przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.


Promocja zakończona.

1 komentarz:

  1. Dobra oferta tylko należy uważać na automatyczne przedłużanie lokaty na gorszych warunkach - lepiej ręcznie założyć

    OdpowiedzUsuń