czwartek, 13 lipca 2017

Idea Bank - lokata happy 3% z bonem do fly.pl

Idea Bank kilka dni temu przygotował atrakcyjną promocję dla nowych klientów Lokat Happy. Każda osoba, która otworzy lokatę otrzyma od banku bon o wartości 200 zł w serwisie fly.pl

Na lokacie Happy każdy nowy klient może uzyskać oprocentowanie na poziomie 3%. Jest to bezkonkurencyjna stawka wśród lokat bankowych. Nawet bez promocji z bonami Lokata Happy jest godna polecenia.

Zakładanie lokaty nie wymaga otwierania konta osobistego w Idea Banku. Wszystkie depozyty objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego!!

Otrzymany bon ważny jest do 30 czerwca 2018 r. i można go wymienić na wycieczki lotnicze bądź usługi turystyczne. Bon na fly.pl zostanie przekazany w formie kodu w ciągu 5 dni od chwili spełnienia warunków promocji. Nagroda jest zwolniona z podatku.

Oferta promocyjna „Happy wakacje” obowiązuje do odwołania. Ponieważ akcja trwa już kilka dni radzimy nie ociągać się z uruchomieniem lokaty.


Zasady promocji:
* Lokata Happy przewidziana jest wyłącznie dla nowych klientów grupy banków: Idea Bank i Lion’s Bank. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek posiadałeś produkt finansowych którejś z tych dwóch instytucji nie możesz brać udziału w promocji.
* Depozyt należy utrzymać przynajmniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym lokata została uruchomiona.


Promocja zakończona

1 komentarz: