poniedziałek, 24 lipca 2017

Nest Konto z premią gwarantowaną 75 zł na start

Przedstawiamy wyjątkowo atrakcyjną promocję konta osobistego od Nest Banku. Jedno z nielicznych w 100% darmowych kont z bonusem 75 zł na start. 

Uczestnikami akcji promocyjnej "Nest Konto z premią gwarantowaną 75 zł" mogą być osoby, które:
- złożą wniosek o otwarcie Nest Konta dla klientów indywidualnych na stronie promocyjnej akcji,
- na dzień złożenia wniosku, nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały wcześniej (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek w Nest Banku.

Nest Konto to w pełni darmowe konto osobiste. Prowadzenie konta wraz z kartą i wypłatami ze wszystkich bankomatów jest darmowe.
W skrócie Nest Konto to:
- 0 zł za prowadzenie konta,
- 0 zł za kartę płatniczą,
- 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.


Aby uzyskać prawo do premii 75 zł w ramach promocji uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie poniższe warunki z zachowaniem ich kolejności:
- zarejestrować się na stronie promocyjnej przy użyciu własnego adresu e-mail,
- wyrazić zgodę na przekazywanie informacji handlowych przez Organizatora i przetwarzanie danych osobowych,
- złożyć w okresie obowiązywania promocji wniosek o Nest Konto - w Promocji brane są pod uwagę wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocyjnej,
- wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we Wniosku o założenie Nest Konta)
- dokonać transakcji bezgotówkowej, wykonanej poprzez płatność kartą wydaną do Nest Konta lub przelewem, na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).  Oznacza to, że warunki promocji możemy spełnić bez zamawiania karty do rachunku.

Umowę o konto możemy podpisać za pomocą kuriera, w oddziale banku lub wybierając przelew z innego banku. W przypadku przelewu wszystkie dane podane we wniosku muszą być zgodne z danymi podanymi w innym banku.

Z jednego profilu na stronie promocyjnej można założyć tylko jedno Nest Konto. Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jedną Premię bez względu na liczbę założonych profili na Stronie Promocyjnej i złożonych Wniosków. 


Wypłata premii
Rozstrzygnięcie promocji nastąpi najpóźniej do dnia 30.10.2017 r. Uczestnik zostanie poinformowany o przyznaniu premii do 30.10.2017 r. Premia zostanie wypłacona do 15.11.2017 r. O przyznaniu premii, organizator powiadomi uczestników przesyłając wiadomość e-mail, na adres wskazany przy rejestracji.

Uczestnicy, do dnia 06.11.2017 r. zobowiązani są do zalogowania się na stronie promocji i uzupełnienia danych (numer swojego aktywnego Nest Konta, imię i nazwisko, adres zamieszkania). Premia zostanie wypłacona uprawnionemu uczestnikowi na rachunek w Nest Banku otwarty w ramach promocji.

W regulaminie promocji brak jest zapisów lojalnościowych względem banku. Konto w każdej chwili możemy zamknąć.

Promocja trwa od 21.07.2017 r. maksymalnie do 31.07.2017 r.


Promocja zakończona.

4 komentarze:

 1. To jak przeleje sobie na konto w Nest 150 pln, a potem je odeśle na mój dotychczasowy rachunek to spełnie warunek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety już skorzystałem z pierwszej promocji tego banku jak wchodził na rynek.
  Bank jak bank, żona chciała zamknąć konto to wystarczył email do banku - tak powinno być u innych też

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta oferta konta wygasła...

  OdpowiedzUsuń