niedziela, 27 sierpnia 2017

Zarabiaj na swoim blogu lub fanpage'u dzięki WhitePress


Coraz więcej osób staje się twórcami internetowymi. Jedni traktują to jako hobby, inni jako źródło dochodu. Mimo wszystko każdy chciałby aby jego praca przynosiła profity. Opisywany dziś portal umożliwia nawiązywanie współpracy między influencerami (twórcami) a reklamodawcami. Serwis pośredniczy w publikacji artykułów sponsorowanych lub eksperckich.

WhitePress jest jedną z największych agencji tego typu. Umożliwia nawiązanie współpracy z najbardziej znanymi markami i największymi agencjami reklamowymi w Polsce. Z usług tej agencji korzysta już ponad 5000 firm.

Kto może zarejestrować się w WhitePress?
Do współpracy Agencja zaprasza wszystkich szeroko rozumianych twórców internetowych: blogerów, vlogerów i inne osoby posiadające odpowiednio duży zasięg. 
Poniższe grafika przedstawia minimalne wymogi dot. zasięgu twórców. Oczywiście jeżeli Twoja działalność jest atrakcyjna a masz mniejsze zasięgi warto spróbować dołączyć do WP wcześniej. Pracownicy każde zgłoszenie sumiennie weryfikują.

liczba odwiedzających / śledzących / subskrypcji 

To co wyróżnia ten serwis od konkurencji to indywidualne podejście do Twórcy oraz szybkie rozliczenia. Zarobione pieniądze można wypłacić w każdym momencie, a po zleceniu wypłaty w ciągu 24h następuje przelew środków.

WhitePress jest dobrym miejscem na pokazanie siebie i swojej twórczości w sieci. Warto pokazać swoją twórczość i umożliwić reklamodawcom kontakt z nami.


2 komentarze:

 1. Ile można zarobić mając 2 blogi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od jakości bloga, tematyki i ilości wizyt.
   Od kilkudziesięciu zł do kilkuset.

   Usuń