poniedziałek, 25 września 2017

Zarabianie z Programem Partnerskim inFakt

Wśród wielu programów partnerskich na rynku możemy znaleźć te specjalizujące się w określonych branżach. Przykładem takiego Programu Partnerskiego jest inFakt. Firma ta kieruje swoje usługi do przedsiębiorców, specjalizując się w nowoczesnej księgowości z wykorzystaniem internetu i aplikacji mobilnych. 

Zasady działania Programu Partnerskiego są standardowe. Zyskujemy za każde skuteczne polecenie usług firmy. Wyróżnikiem w tym przypadku jest to, że osoba, którą polecieliśmy otrzymuje rabat 10% na swoją pierwszą płatność za wybraną usługę inFakt.

I tak np. jeśli polecona przez nas osoba zdecyduje się na abonament Programu do Fakturowania otrzymamy 66 zł netto, za zakupiony abonament Programu do Księgowości - aż 144 zł. Prowizję otrzymujemy przy każdym odnowieniu abonamentu naszego poleconego w inFakt.

Promować możemy wszystkie produkty serwisu inFakt tj:
- Program do Fakturowania - użytkownicy programu mogą wystawiać faktury w prosty i szybki sposób dzięki rozwiązaniom udostępnianym przez firmę.
- Program do Księgowości - dzięki tej usłudze wszelką księgowość firmy możemy prowadzić samodzielnie, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można liczyć na profesjonalną pomoc księgowych inFakt.
- Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe - usługa pozwalająca połączyć tradycyjną księgowość z dostarczaną aplikacją www oraz mobilnymi rozwiązaniami. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony dedykowanej księgowej, a funkcjonalne aplikacje zapewnią z nią stały kontakt i przekazywanie dokumentów bez wychodzenia z domu.
- Zakładanie Działalności Gospodarczej - usługa ta umożliwia założenie działalności gospodarczej przy pomocy pracowników Biura Rachunkowego inFakt. Wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu - przez internet i telefon.

Proces rekomendacji wygląda następująco:
Program Partnerski inFakt jest ciekawym sposobem na generowanie dodatkowego zarobku dzięki promocji usług dla przedsiębiorców. W Polsce zarejestrowanych jest ponad 3 miliony firm. Jest to ogromna grupa docelowa, do której możemy w łatwy sposób dotrzeć. Wszystko zależy od naszej kreatywności i umiejętności sprzedażowych. 

1 komentarz:

  1. Dość ciężko trafić do przedsiębiorców, chyba ze mamy stronę pod nich zrobioną

    OdpowiedzUsuń